אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
רעידת אדמה שלישית בצפון: "השולחנות זזו" צילום: shuterstock

רעידת אדמה שלישית בצפון: "השולחנות זזו"

בכרמיאל, בטבריה ובצפת הרגישו את הרעידה שהייתה בעוצמה של 3.6 בסולם ריכטר. מנהל המכון הגיאופיסי, ד"ר אורי פריזלנדר, מסר כי מוקד הרעש היה כחמישה קילומטרים צפונית-מזרחית לקיבוץ גינוסר, סמוך לכנרת. תושבת טבריה: "פעם שלישית בשלושה ימים, זה מבשר משהו?" לא דווח על נפגעים או נזק

20.10.2013, 12:34 | מאור בוכניק, ynet

רעידת אדמה שלישית תוך ארבעה ימים בצפון: רעש אדמה פקד הבוקר (יום א') בשעה 11:50 את אזור הצפון. מנהל המכון הגיאופיסי, ד"ר אורי פריזלנדר, מסר כי מוקד הרעידה בעוצמה 3.6 בסולם ריכטר היה כחמישה קילומטרים צפונית-מזרחית לקיבוץ גינוסר סמוך לכנרת. תושבים באזור הצפון דיווחו שהרעש הורגש היטב באזור הערים טבריה וצפת.

אל המייל האדום של ynet הגיעו עשרות הודעות של אזרחים מבוהלים שדיווחו בין היתר על חפצים שזזו בבתיהם. טרם דווח על נפגעים או על נזק.

 

מוקד הרעש סמוך לכנרת, צילום: עמית מגל מוקד הרעש סמוך לכנרת | צילום: עמית מגל מוקד הרעש סמוך לכנרת, צילום: עמית מגל

 

נועה בוגנים מטבריה סיפרה: "הייתה עוד רעידת אדמה בטבריה, הרגשתי כאילו מישהו דחף אותי מהכיסא". יעל זיוון, תושבת הצפון, אמרה: "האדמה שוב רעדה בסביבות טבריה, פעם שלישית מיום חמישי. האם זה מבשר משהו? הפעם הרעידה הייתה לפחות חמש שניות והורגשה מאוד".

מוטי לאון, תושב כרמיאל, סיפר: "הרעידה הייתה קלה, הבית חווה תזוזה והשולחנות ממש זזו". חלי מהצפון אמרה: "הרעידה הורגשה למשך שלוש עד ארבע שניות, נקווה שיעבור עלינו שבוע שקט".

אתמול לפנות בוקר הורגשה רעידת אדמה קלה באזור הכנרת ועמק החולה. עוצמת הרעש הייתה 3.6 בסולם ריכטר. לא דווח על נפגעים או על נזק משמעותי.

ביום חמישי אירעה רעידת אדמה נוספת בצפון. עוצמת הרעידה במקרה זה הייתה 3.5 בסולם ריכטר ומוקד הרעש היה בכנרת.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות