אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
סוף לסאגה? יש הסכם בין הטוטו להתאחדות צילום: אורן אהרוני

סוף לסאגה? יש הסכם בין הטוטו להתאחדות

האם אבי לוזון וצחי פישביין סיימו את הפרשה שהסעירה את הקיץ? הסכם השיווק המסתמן: 60-65 מיליון ש"ח לעונה הנוכחית ו-80 מיליון לשנתיים הבאות. ככל הנראה לא ניתן יהיה להכריח את לוזון לוותר על התמודדות לכהונה נוספת

20.10.2013, 13:12 | כתב ynet

סוף לסאגה. אחרי קיץ ארוך ורווי מהלומות בתקשורת, הגיעו היום (א') הטוטו וההתאחדות לכדורגל לסיכום בנוגע להסכם השיווק. הפגישה, שנערכה במשרדי הטוטו, נערכה בהשתתפות אבי לוזון וצחי פישביין. לדיון גם הגיעו נשיא מכבי חיפה, יעקב שחר ונציג מכבי ת"א, ג'ק אנגלידיס. הסיכום, אגב, בכפוף להחלטת דירקטוריון הטוטו שיתכנס בסוף החודש.

קראו עוד בכלכליסט

אבי לוזון. עוד הישג?, צילום: ראובן שוורץ אבי לוזון. עוד הישג? | צילום: ראובן שוורץ אבי לוזון. עוד הישג?, צילום: ראובן שוורץ

ההסכם המסתמן נמוך העונה בשל העובדה שליגת העל החלה. הערכה היא שהסכום עליו יסוכם לעונה הנוכחית ינוע בין 60 ל-65 מיליון ש"ח ואילו לשנתיים הבאות יהיה 80 מליון שקל. בישיבה שנו הצדדים רק בנושא השיווק ולא ברפורמה.

 

במהלך סוף השבוע שוב התברר כי לא ניתן יהיה להכריח את לוזון לחתום על מסמך שמונע ממנו התמודדות לכהונה נוספת כיו"ר ההתאחדות. גורם משפטי בכיר אמר בנושא: "אם לוזון יוכיח שאין לו ניגוד עניינים, הוא יוכל להעמיד עצמו לבחירה נוספת. יש חוק עמותות ורק נציגי הקבוצות המאוגדות בהתאחדות, יכריעו אם הוא ישמש כיו"ר או אישיות אחרת תעמוד לבחירה".

מי שעומד מאחורי זירוז סיום הפרשה הוא יו"ר ההסתדרות, עופר עיני, שפעל למציאת פיתרון יצירתי שהיה מוסכם על כל הצדדים. ההתאחדות והטוטו כבר הגיעו, כזכור, להבנות לגבי מה שהוגדר "99 אחוז מההסכם השיווקי".

מהטוטו נמסר כי הוסכם על פרטים טכנים אך חתימה על הסכם עוד רחוקה ותתבצע רק אם תבוצע רפורמה רצינית בהתאחדות לכדורגל.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות