אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
אמפא קפיטל השלימה גיוס של 80 מיליון שקל צילום: מיכאל קרמר

אמפא קפיטל השלימה גיוס של 80 מיליון שקל

החברה ביצעה עסקאות "איגוח" של למעלה מ-150 הלוואות לצורך ההנפקה שיועדה למשקיעים מוסדיים. ל"כלכליסט" נודע כי בית ההשקעות פסגות השתתף בהנפקה

21.10.2013, 12:36 | מיקי גרינפלד

חברת המימון אמפא קפיטל בניהולו של רן שלו, מקבוצת אמפא השלימה גיוס של 80 מיליון שקל בהנפקת אג"ח למשקיעים מוסדיים. לצורך ההנפקה "איגחה" אמפא קפיטל למעלה מ-150 עסקאות מימון והלוואה.

קראו עוד בכלכליסט

האג"ח דורגו ברמה של aa3 על ידי חברת "מידרוג" והן נושאות ריבית צמודה של 3.3% במח"מ לשנתיים. ל"כלכליסט" נודע כי בין המוסדיים שלקחו חלק בהנפקה היה בית ההשקעות פסגות.

האג"ח שהונפקו למשקעים המוסדיים אינן סחירות, והן מגובות בתזרימי מזומנים של עסקאות והלוואות אשר משולמות באופן חודשי, ואשר יכללו את תשלומי הריבית והקרן.

את ההנפקה הובילה חברת "מגדל חיתום" בניהולו של רועי אייזנמן ומשרד עורכי דין שטיינמץ, הרינג, גורמן ושות'.

שלמי פוגל, צילום: מיכאל קרמר שלמי פוגל | צילום: מיכאל קרמר שלמי פוגל, צילום: מיכאל קרמר

אמפא קפיטל מעניקה שירותי מימון חוץ בנקאי ללמעלה מ- 1,500 חברות במשק. החברה מממנת את פעילותה באמצעות הון עצמי, מימון בנקאי בארץ ובחו"ל, חברות ביטוח והנפקות אג"ח בשוק ההון.

יו"ר קבוצת אמפא שלמי פוגל אמר עם תום הגיוס כי הוא רואה בהשלמה הבעת אמון של שוק ההון בפעילות הקבוצה."היכולת לאג"ח הלוואות ועסקאות מימון הינה חשובה ויוצרת מצב בו כולם נהנים. מצד אחד המשקיעים המוסדיים רוכשי האג"ח נהנים מפיזור נרחב המקטין את הסיכון מצד שני אמפא קפיטל כמנפיק 'משחררת' הון מרותק ובכך יכולה להעניק שירותי גיוס והלוואה לחברות ועסקים נוספים במשק", אמר פוגל.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות