אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
עוד סדק בחלון: ווינדוס 8.1 אינה מתממשקת לאאוטלוק

עוד סדק בחלון: ווינדוס 8.1 אינה מתממשקת לאאוטלוק

העדכון האחרון של מערכת ההפעלה מתגלה כעמוס באגים: שורת תקלות בדפדפן האקספלורר 11 שלה מונעת מהמשתמשים מלגלוש לשירותי גוגל ומלהפעיל את הגרסה הארגונית של אאוטלוק ללא התאמות יעודיות

21.10.2013, 14:37 | נמרוד צוק

הצרות של משתמשי ווינדוס 8 שרוצים לשדרג לווינדוס 8.1 לא נגמרות: הגרסה החדשה של אינטרנט אקספלורר שמגיעה כחלק אינטגרלי מהעדכון, IE 11, גורמת לבעיות הן בגישה לתיבות הדואר של אאוטלוק והן לשירותי גוגל.

קראו עוד בכלכליסט

עבור משתמשי הגרסה הארגונית של אאוטלוק, ייתכנו תקלות בעת הנסיון להפעיל את ממשק המשתמש הוובי המתקדם (Outlook Web Access Premium) דרך הדפדפן, כאשר שרת הדואר הוא Exchange בגרסאות 2007, 2010 או 2013. מיקרוסופט אמנם פרסמה פתרון לבעיה עוד ביוני, אבל הוא מחייב התקנת עדכון לשרת הדואר על ידי מנהל הרשת, ולא ניתן לפתרון ברמת משתמש הקצה.

עושה בעיות בשירותים מקוונים. אקספלורר עושה בעיות בשירותים מקוונים. אקספלורר עושה בעיות בשירותים מקוונים. אקספלורר

חוסר התאימות למוצרי גוגל בעייתי יותר, והוא כולל תצוגה משובשת של תוצאות החיפוש (בגרסה האנגלית, התוצאות יוצמדו לצד שמאל של המסך באופן לא תקין שמקשה על ההתמצאות). משתמשים אחרים, על פי דיווח ב-The Register, התלוננו על קשיים בשימוש בשירות גוגל מיוזיק ובחנות האפליקציות של החברה עבור יישומי אנדרואיד.

מי אשם? גוגל

מיקרוסופט האשימה את גוגל וטענה כי כבר פתרה את הבעיה. החברה פרסמה הודעה המצהירה כי "גוגל ביצעה שורה של שינויים במנוע החיפוש שלה שהשפיעו על האופן בו דפדפנים מסוימים מציגים את תוצאות החיפוש, ואנו כבר ביצענו את הצעדים הדרושים כדי להבטיח שמשתמשי אינטרנט אקספלורר לא יושפעו מכך". את הבעיה ניתן לפתור ברוב המקרים באמצעות כיבוי האופציה "Use Microsoft Compatibility LIsts".

אתמול הודיעה מיקרוסופט על הסרת העדכון לגרסת RT של מערכת ההפעלה, בעקבות תקלה חמורה שחוו חלק ממשתמשי הטאבלטים המריצים גרסה זו, שגרמה להשבתתם לאחר העדכון. במקביל דווח על משתמשים רבים בגרסת ה-PC הרגילה שלא הצליחו להשלים את הורדת העדכון.
שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות