אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
דוחות מעורבים למקדונלדס: הרווח עלה ב5% - ההכנסות מתחת לצפי צילום: בלומברג

דוחות מעורבים למקדונלדס: הרווח עלה ב5% - ההכנסות מתחת לצפי

רשמה רווח של 1.52 מיליארד דולר ו-1.52 דולר למניה ברבעון השלישי - מול צפי שעמד על 1.51 דולר למניה. ההכנסות הסתכמו ב-7.32 מיליארד דולר, מעט מתחת לתחזיות שעמדו על 7.33 מיליארד דולר

21.10.2013, 16:12 | סוכנויות הידיעות

מקדונלדס בדוחות מעורבים לרבעון השלישי: מול שורת הכנסות שלא עמדה בצפי האנליסטים, הצליחה החברה לעלות על הצפי בשורה התחתונה של הרווח הנקי.

הכנסותיה של ענקית המזון טיפסו ל-7.32 מיליארד דולר, לאחר שרשמה הכנסות של 7.15 מיליארד דולר בתקופה המקבילה בשנה שעברה. עם זאת, החברה פספסה במעט את התחזיות של וול סטריט, שעמדו על 7.33 מיליארד דולר.

שורת הרווח הנקי היא מעין תקופה מראה, כשהרווח עלה במעט על התחזיות המוקדמות. מקדולנד שוחה על צמיחה של 5% ברווחיה ברבעון השלישי ל-1.52 מיליארד דולר, או 1.52 דולר למניה, בהשוואה לרווח של 1.46 מיליארד דולר ו-1.43 למניה ברבעון המקביל. צפי האנליסטים עמד על 1.51 דולר למניה.

מקדולנדס, צילום: בלומברג מקדולנדס | צילום: בלומברג מקדולנדס, צילום: בלומברג

נשיא ומנכ"ל החברה דון תומפסון ציין כי סביבת התפעול המאתגרת צפויה להמשיך ו"להשפיע על התוצאות" בהמשך. "עבור הרבעון, המכירות שלנו משקפות את היכולת של מקדונלדס לצמוח על אף האתגרים הרחבים של הסביבה הנוכחית, על ידי התמקדות בתחומים בעסק שבשליטתנו", הסביר.

המכירות בסניפים הפתוחים למעלה משנה עלו ב-0.7% בארצות הברית וב-0.2% באירופה. החברה מצפה כי מגמה זו תישמר גם ברבעון הרביעי. מניות החברה נפלו ב-1.3% במסחר לפני פתיחת השוק.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות