אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
איילת צרפתי-רוזן תמונה למנכ"לית iDigital צילום: סיון פרג'

איילת צרפתי-רוזן תמונה למנכ"לית iDigital

היא תחליף את ערן תור, אשר כיהן כמנכ"ל החברה מאז הוקמה ב-2007. צרפתי-רוזן זכתה בתואר "אשת השיווק של השנה" בתפקידה באסם כמנהלת קטגוריית החטיפים וייסדה חטיבת עסקים חדשים

22.10.2013, 15:30 | מאיר אורבך
דירקטוריון חברת iCongroup/ iDigital הודיע היום על מינויה של איילת צרפתי-רוזן למנכ"לית החברה. צרפתי-רוזן תחליף בתפקידה את ערן תור, אשר כיהן כמנכ"ל החברה מאז הקמתה לפני כשש שנים.

קראו עוד בכלכליסט

צרפתי-רוזן (46), כיהנה בשנה האחרונה כמנכ"לית חטיבת עסקים חדשים באסם ולפני כן כמנכ"לית חטיבת החטיפים של אסם במשך חמש שנים.

איילת צרפתי-רוזן, צילום: סיון פרג איילת צרפתי-רוזן | צילום: סיון פרג' איילת צרפתי-רוזן, צילום: סיון פרג

במסגרת תפקידים אלו היתה אחראית צרפתי-רוזן על קטגוריית החטיפים שהיא מבין הגדולות שבקבוצת אסם, ובנתה את חטיבת העסקים החדשים כחלק מהתפתחותה של קבוצת אסם לקטגוריות חדשות, כדוגמת קטגורית המשקאות עם המותג נסטי.

צרפתי-רוזן חתומה על מהלך ה"שטוחים" הידוע של הקבוצה, וזכתה לא מכבר בתואר "אשת השיווק של השנה" מטעם איגוד השיווק הישראלי, בעקבות מהלך זה.

ערן תור, המנכ"ל היוצא, עמד בראש איידיגיטל מאז קיבלה החברה את הזיכיון למכירת מוצרי אפל בישראל ותחת הנהגתו היה לחברה תפקיד מרכזי בהעלאת המודעות למותג בארץ, ובעיקר למחשב המק שלה שתחת הזכיין הקודם היו נישה שולית ויקרה במיוחד.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות