אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
אתה חייב להתקין את כולם

PLAY

אתה חייב להתקין את כולם

אפליקציות הן הפוקימון של העשור החדש, מה אפשר לעשות עם 130 טלפונים חכמים, המקור לעיצובים הטובים בעולם, בלייד ראנר קודר אף יותר ומפת דרכים לעולם ה-IT

22.10.2013, 18:38 | נמרוד צוק
  • אוהבים קליפים מטורפים, מאמרים מבריקים ומוזרויות-רשת? הירשמו לניוזלטר Play (תיבה שמינית)

1. תתקין פיקא'צו

אילו כוחות על היו לאפליקציות פופולאריות כמו אינסטגרם, ויין או שאזאם אם הן היו דמויות מצוירות מעולם הפוקימון, ואיך הן היו נראות? College Humor יצאו לשטח וחזרו עם מסקנות. מסקנה ראשונה - לפעמים טוב להיות דובי.

הפוקימון החד-מיני הפוקימון החד-מיני הפוקימון החד-מיני

2. ניאו, אתה הוא האחד

יצרנית המעבדים קוואלקום רצתה להמחיש את אפשרויות הוידאו והסלו-מו בחדות גבוהה שיש בטלפונים החכמים המתקדמים ביותר. אז קוואלקום בחרה להקים את דוכן הצילום המורכב הזה, שמשתמש במערך של 130 מכשירי HTC One כדי לייצר סרטוני "בולט טיים" תלת-מימדיים ובפנורמה מלאה - ולתפוס בדרך זו עוברים ושבים, בולעי אש, כלבים מזנקים ורקדני רחוב. נראה מעניין.

3. לא תודה, כבר עיצבתי במשרד

לא צריך להיות ג'וני אייב כדי לעצב את ממשק המשתמש החדש של iOS 7 – כל מה שצריך זאת שליטה טובה מספיק בכלים של מיקרוסופט וורד. כך טוען לפחות הסרטון הבא, וכהוכחה מדגים זאת באריכות. אותנו מעניין יותר לדעת איזה חומרים מרחיבי תודעה יש לצרוך כדי לתדלק את ההליך היצירתי המוביל לתוצאה כזו.

4. בלייד ראנר רילואדד

סרט המדע הבדיוני הקלאסי, בכיכובו של האריסון פורד, הוא אפל וקודר מאוד כפי שהוא, במיוחד בגרסת הבמאי. אבל הטריילר הזה, שמדמיין אותו מחדש כסרט בסגנון "פילם נואר" של שנות הארבעים, לוקח את התמה עוד יותר אל הקצה.

5. מה מנהל פרויקטים באמת עושה?

איך נראים בעלי תפקידים כמו מהנדס תוכנה, מנהל מוצר או מעצב ממשק משתמש בעיני חבריהם לעבודה? הטבלה הבאה, פרי עבודתם של יוצרי הקומיקס Bonkers World, מסבירה. מסקנה? אנשים הכי אוהבים את עצמם.

מנהל למנהל, זאב מנהל למנהל, זאב מנהל למנהל, זאב

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות