אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
אינטל ואנווידיה משקיעות יחד ברוקטיק הישראלית  צילום: בלומברג

אינטל ואנווידיה משקיעות יחד ברוקטיק הישראלית

החברה, שמפתחת טכנולוגיה שמסוגלת לייעל תהליכי בדיקה וייצור של מעבדים שונים, השלימה סבב גיוס שהיקפו 3 מיליון דולר בהובלת שתי ענקיות השבבים

23.10.2013, 12:44 | מאיר אורבך

חברת הסטארט-אפ רוקטיק, השלימה סבב גיוס שלישי בהיקף של 3 מיליון דולר. את הסבב הובילו אינטל קפיטל, קרן ההשקעות של חברת אינטל וענקית השבבים NVIDIA.

קראו עוד בכלכליסט

בין משקיעי החברה נמצאים גם חממת אינסנטיב והקרנות פרגרין ונצ'רס ופרטק, שמלוות את החברה מהקמתה. גיוס זה מצטרף לשתי השקעות נוספות של אינטל קפיטל, עליהן הכריזה אמש  - באינטרלוד של יוני בלוך וברידקסיו סיסטמס.

ייעול ייצור שבבים באמצעות סימולציות משופרות. מעבד אינטל, צילום: בלומברג ייעול ייצור שבבים באמצעות סימולציות משופרות. מעבד אינטל | צילום: בלומברג ייעול ייצור שבבים באמצעות סימולציות משופרות. מעבד אינטל, צילום: בלומברג

רוקטיק הוקמה בשנת 2008 ע"י אורי טל, שי מזרחי, ותומר בן דוד, ששירתו יחדיו ביחידת 8200. מוצר התוכנה הראשי של החברה, RocketSim, מייעל את תהליך הפיתוח בחברות שבבים ע"י האצת זמן סימולציית הבדיקה, מגדיל את היקף כיסוי בדיקת השבב, ומקטין ב-80% את צריכת הזיכרון בשרתים המריצים את סימולציית הבדיקה.

עד כה גייסה רוקטיק כ-7 מיליון דולר. החברה מעסיקה 14 עובדים בשני מרכזים: מרכז פיתוח ברמת גן, ושלוחה בסיליקון ואלי בארה"ב שכוללת את מנכ"ל החברה אורי טל.

אינטרלוד שנוסדה על ידי המוזיקאי יוני בלוך, מספקת פלטפורמה ליצירת סרטוני וידיאו אינטראקטיביים אשר הצופים בהם יכולים להשפיע בזמן אמת על מהלך הסרטון.Reduxio Systems מפתחת פלטפורמת אחסון המספקת חיסכון בשטח אחסון ויכולת שחזור של נתונים באמצעות טכנולוגיות של מניעת כפילות.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות