אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
קפה זה אאוט? סטארבקס פותחת בית תה

קפה זה אאוט? סטארבקס פותחת בית תה

בחמש השנים הקרובות תפתח הרשת כ-1,000 בתי תה, כחלק מהאסטרטגיה לחדור לשוק המגלגל 90 מיליארד דולר בשנה. ואיפה נמצא הסניף הראשון?

24.10.2013, 21:46 | סוכנויות הידיעות

מנכ"ל סטארבקס, הווארד שולץ, מתחיל לצמצם את צריכת הקופאין שלו. שולץ העומד בראש ענקית הקפה הבין-לאומית, כבר לא שותה קפה אחרי השעה 17:00 וכיום מעדיף לשתות תה – בייחוד את התערובת "מהראג'ה צ'יי אולונג" של חברת תיוואנה (Teavana) שרכשה סטארבקס בנובמבר תמורת 620 מיליון דולר. כך מדווח מגזין פורבס. אתמול (ד') לגם שולץ את התה האהוב עליו בבית התה הראשון של חברת תיוואנה שייפתח היום בניו יורק.

קראו עוד בכלכליסט

שולץ אומר שהוא צופה שבחמש שנים הקרובות תיפתח החברה כ-1,000 בתי תה שיעוצבו בסגנון זן שקט עם תאורה רכה. הוא מוסיף שתיוואנה שואפת לעשות עם תה את מה שעשתה סטארבקס עם קפה.

המשקה השני הפופולארי בעולם מלבד מים , צילום: שאטרסטוק המשקה השני הפופולארי בעולם מלבד מים | צילום: שאטרסטוק המשקה השני הפופולארי בעולם מלבד מים , צילום: שאטרסטוק

המיקום של בית התה הראשון לא יכול היה להיות מושלם יותר – האפר איסט סייד שם מתגוררת השמנא וסלתא של מנהטן ומטרים ספורים בלבד מחנות רשת בגדי היוגה היוקרתית "לולולמון" (Lululemon).

סטארבקס מתכננת להוסיף בהדרגה בתי תה ל-300 חנויות תיוואנה. בבתי התה ניתן יהיה להזמין גם אוכל המותאם לחובבי אוכל בריאות.

רכישת תיוואנה ופתיחת בתי התה הם חלק מאסטרטגיית החדירה לשוק התה הגלובלי המגלגל 90 מיליארד דולר בשנה, כך על פי מידע מסוכנות המידע העסקי יורו מוניטור (Euromonitor ).

תה הוא המשקה השני הפופולארי בעולם מלבד מים ועל אף הפופולאריות העצומה של קפה בארה"ב הרי שכעת מתחזקת שם המגמה של שתיית תה. על פי איחוד יצרני התה האמריקאי (Tea Association USA) חל גידול של 16% בצריכת התה במדינה בחמש השנים האחרונות.

שולץ לא מודאג שהצעד ייפגע בעסקי הקפה שלו שכן הוא מאמין שהלקוחות המתחילים את היום עם קפה מסטארבקס ימשיכו לעשות כן.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות