אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
מג'יק תספק פתרון מובייל לחברת מילניום מיוזיק-מדיה

מג'יק תספק פתרון מובייל לחברת מילניום מיוזיק-מדיה

הפתרון יאפשר לאמנים עצמאיים לנהל את הנכסים הדיגיטליים מכל מכשיר אנדרואיד, iOS או דסקטופ. הפתרון ישמש את מילניום ביצירת יישום מבוסס SaaS

24.10.2013, 14:50 | כלכליסט

חברת מג'יק תעשיות תוכנה, ספקית גלובלית של פלטפורמות תוכנה למובייל עסקי, יישומי ענן ואינטגרציה עסקית, הודיעה אתמול (ד') כי פתרון המובייל העסקי שלה נבחר על ידי חברת המולטימדיה האמריקאית, מילניום מיוזיק-מדיה (Millenium MusicMedia).

קראו עוד בכלכליסט

מילניום מספקת שירותי ניהול קניין רוחני ופיננסים עבור יוצרים, וביניהם אומנים, כותבים, מפיקים ומו"לים, על ידי הגנה מהורדות קבצים והפצת תכנים בלתי חוקיות באמצעות יישום תוכנה מודולרי בענן, המאפשר מעקב ודיווח על פורמטים דיגיטליים.

מג מג'יק תספק פתרון מובייל בענן לחברת הגנת הקניין הרוחני מילניום מיוזיק-מדיה מג

הפתרון ישמש את מילניום ביצירת יישום במגוון ערוצים מבוסס SaaS, שיאפשר ללקוחות החברה, לעקוב אחר התמלוגים והנכסים הדיגיטליים שלהם בכל זמן נתון, מכל מקום ומכשיר, כולל דסקטופים וניידים מבוססי iOS או אנדרואיד.

רון הולט, מנכ"ל מילניום מיוזיק-מדיה: "זמן פיתוח קצר והשקה מהירה של אפליקציה בעלת ביצועים טובים וחוויית משתמש מעולה על גבי כל המכשירים הם מהותיים להצלחתנו. ב-40 שנותיי בתעשייה ניהלתי מגוון פרויקטי פיתוח רחבי היקף, ואני מבין את האתגר והחשיבות שבמזעור סיכונים."

רגב יטיב, מנכ"ל מג'יק תעשיות תוכנה ארה"ב: "פתרון המובייל העסקי של מג'יק, הכולל יכולות פיתוח יישומים, אינטגרציה, וניהול השירותים המקצועיים, מאפשר לחברות כמו מילניום לבצע מעבר למובייל בצורה מהירה. הפתרון אינו מסתכם רק בפיתוח אפליקציה אחת לשתי סביבות ההפעלה אנדרואיד ו-iOS אלא גם מאפשר לארגונים למנף את הלוגיקה העסקית של יישומי הדסקטופ הקיימים ולהשתמש בהם כיישומי מובייל."
שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות