אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
טורקיש איירליינס עם היורוליג עד 2020 צילום: אי פי איי

טורקיש איירליינס עם היורוליג עד 2020

על פי ההסכם, ליגת הכדורסל הבכירה באירופה תיקרא "טורקיש איירליינס יורוליג". ביורוליג כינו את ההסכם כ"אחד מההסכמים הגדולים בהיסטוריה של הכדורסל"

24.10.2013, 17:50 | סוכנויות הידיעות

ראשי היורוליג חתמו על הארכת חוזה חסות ראשי עם חברת התעופה הטורקית, טורקיש איירליינס.

קראו עוד בכלכליסט

יורוליג. "הסכם ענק", צילום: איי אף פי יורוליג. "הסכם ענק" | צילום: איי אף פי יורוליג. "הסכם ענק", צילום: איי אף פי

ההסכם הוא עד שנת 2020, מה שאומר שמערכת היחסים בין טורקיש איירליינס ליורוליג תהיה בת 10 שנים בתומו. על פי ההסכם, ליגת הכדורסל הבכירה באירופה תיקרא "טורקיש איירליינס יורוליג".

כאמור, יורוליג וטורקיש איירליינס החלו את שיתוף הפעולה ביניהם ב-2010. אז שילמה החברה כ-2 מיליון יורו כדי לרכוש את הזכויות השמיות. ההסכם החדש יהיה גבוה הרבה יותר על פי אנשי היורוליג. באתר היורוליג כינו את ההסכם החדש "אחד מההסכמים הגדולים בהיסטוריה של הכדורסל".

עוד בכדורסל: אלקטרה מוצרי צריכה, נותנת החסות הרשמית של קבוצת הכדורסל מכבי אלקטרה ת"א שנה משיקה היום, לקראת משחק הבית הראשון של הקבוצה בליגת היורוליג עונת 2013-2014, את אפליקציית "אלוף המכבים", פעילות פייסבוק. לקראת המשחק תוצג חידה הקשורה למשחק העומד להיערך, ובין העונים, ייבחר זוכה שיקבל זוג כרטיסים למשחק הבית הבא ביורוליג.

ברוריה ביגמן מנהלת החסות של אלקטרה מוצרי צריכה במכבי אלקטרה ת"א אמרה: "אנחנו בטוחים שאפליקציית 'אלוף המכבים', המאפשרת השתתפות חינמית בתחרות אוהדים על קבלת זוג כרטיסים למשחק יורוליג של מכבי אלקטרה תל-אביב, תתקבל בהתלהבות רבה בקרב המוני אוהדי הקבוצה".

אלקטרה מעניקה חסות בשווי של כ-2 מיליון דולר בשנה למכבי תל אביב.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות