אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
לפיד נועד עם פלוג: "האתגרים  העיקריים - מחירי הדיור ויוקר המחיה" צילום: עמית שאבי

לפיד נועד עם פלוג: "האתגרים העיקריים - מחירי הדיור ויוקר המחיה"

הממשלה אישרה הבוקר את מינויה של ד"ר קרנית פלוג לנגידה. נתניהו: "לקרנית פלוג יש רקע וניסיון מתאימים והיא ממלאת את תפקידיה בחודשים האחרונים בצורה טובה מאד"

27.10.2013, 18:24 | חן פונדק

הממשלה אישרה היום (א') את מינויה של ד"ר קרנית פלוג לנגידת בנק ישראל.

ראש הממשלה בנימין נתניהו אמר כי "לקרנית פלוג יש רקע וניסיון מתאימים והיא ממלאת את תפקידה בחודשים האחרונים בצורה טובה מאד. לצד זה שאנו מנווטים בהצלחה את הכלכלה הישראלית מול המשבר העולמי, צריך לוודא שההנהגה הכלכלית של ישראל ממשיכה לקדם את הצמיחה והתעסוקה, להגדיל את היצוא ולהוריד את מחירי הדיור. אנו מאחלים לקרנית פלוג בהצלחה".

הנגידה קרנית פלוג במשרדה, צילום: רונן שרעבי הנגידה קרנית פלוג במשרדה | צילום: רונן שרעבי הנגידה קרנית פלוג במשרדה, צילום: רונן שרעבי

לאחר ישיבת הממשלה נועדו שר האוצר יאיר לפיד ונגידת בנק ישראל הנכנסת ד"ר קרנית פלוג, לפגישת עבודה. השר והנגידה דנו בנושאים השוטפים העומדים על הפרק במשק הישראלי, וסיכמו להמשיך ולשמר את שיתוף הפעולה בין משרד האוצר ובנק ישראל, החיוני להצלחת המדיניות הכלכלית.

בתום הפגישה אמר לפיד כי "הפגישה מדגישה את החשיבות שאני מייחס לשיתוף הפעולה עם בנק ישראל, ולצורך לטפל באתגרים העומדים בפני המשק, ובפרט במחירי הדיור המאמירים וביוקר המחיה". פלוג ציינה כי "בפני המשק הישראלי עומדים אתגרים רבים ויכולתו לעמוד בהם תלויה, בין השאר, בעבודה משותפת ופוריה של משרד האוצר ובנק ישראל".

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות