אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
צדקה בנוסח אפל: מק פרו ארגמני צילום מסך: אתר חברת Sotheby's

בשולי הרשת

צדקה בנוסח אפל: מק פרו ארגמני

מחשב הדגל של אפל לקהל המקצועי הושק במהדורה מיוחדת עבור אירוע צדקה. המחשב נצבע על ידי ג'וני אייב ומארק ניוסון ומחירו ההתחלתי יהיה 40,000 דולר

27.10.2013, 17:07 | רפאל קאהאן

ג'וני אייב, סמנכ"ל העיצוב של אפל ומעצב העל האוסטרלי מארק ניוסון, שוב משתפים פעולה עבור המכירה הפומבית השנתית של אגודת Red למלחמה באיידס. לאחר שהשיקו עיצוב מחדש למצלמת הלייקה M, שני החברים הציגו עיצוב (או יותר נכון צבע חדש) של מחשב הדגל של אפל, המק פרו.

קראו עוד בכלכליסט

המחשב שמתהדר בימים כתיקונם בצבע שחור, זכה לצביעה באדום בוהק, בהתאם לצבע הפריטים שנמכרים במכירה שמנוהלת על ידי בית המכירות הוותיק, סות'ביס. המחיר ההתחלתי של המחשב, בשביל להרשים את החברים במשרד, עומד על 40 אלף דולר עד 60 אלף דולר.

40,000 דולר עבור צבע חדש למחשב, צילום מסך: אתר חברת Sotheby 40,000 דולר עבור צבע חדש למחשב | צילום מסך: אתר חברת Sotheby's 40,000 דולר עבור צבע חדש למחשב, צילום מסך: אתר חברת Sotheby

לא ברור אם המחשב יעבור שינויים נוספים, למשל אין מידע לגבי המפרט הטכני שלו, ובהתחשב בכך שהמפרטים הרגילים של אפל יכולים להזניק את מחירו למעל 10 אלף דולר, מדובר על סכום גבוה מאוד על צביעה מחדש.

לאפל מסורת ארוכה של תמיכה בקרן הצדקה Red. זכורה אף מהדורה המיוחדת של האייפוד שהושקה בשיתוף עם להקת הרוק U2 בצבעים שחור ואדום. גם אז נתרמו התקבולים מהמכירות ל-Red.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות

11 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

8.
כמה חוסר הבנה אפשר להפגין בתגובות
אין פה שום קשר ליכולת של המחשב או לעיצוב ה״מיוחד״. למי שלא מכיר, מוצרי red זה קטגוריה של מוצרים, לא רק שך אפל שההכנסות מהם נתרמות למרבק באיידס. אז אין שום קשר למההמחשב עושה אחרת או כמה אץה מוכן לשלם על מחשב אדום. תתבגרו, לא הכל הגמר במה אני מרוויח
למגיבים שלא מבינים , תלמדו משהו  |  27.10.13
7.
איזה מגיבים פתטיים..
פשוט לא מבינים באומנות , ועדיין לא הבינו מה אפל בדיוק רוצה לעשות בעולם. החישוב הישראלי עדיין מאוד רדוד, ״כמה שילמתי-כמה קיבלתי״ . זה כלכך ארכאי , ואתם עדיין לא מבינים דברים, זו הסיבה שאתם לא יותר מכותבי תגובות ולא תעשו הרבה בחיים. מהירות מעבד ושלל קישוקשי אנדרויד הם כבר לא מה שמושך בני אדם.
נועה  |  27.10.13
לכל התגובות