אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
זומבי יקר, זומבי חביב: האם אתה מוכן לאפוקליפסת בני האדם?

PLAY

זומבי יקר, זומבי חביב: האם אתה מוכן לאפוקליפסת בני האדם?

הרצאת זומבים בסגנון TED לשיפור תהליך אכילת האנושות, אוקיינוס סטופ-מושן שעשוי מחפצים שיש בכל מחסן, פרופסור X מפטר את גמביט מחבורת האקס-מן ולקינוח - שילוב בין איש IT ואמן פיתוי נדוש במיוחד

27.10.2013, 17:31 | נמרוד צוק

1. TED איז דד, בייבי

לו הייתם זומבים, מה הייתם צריכים לעשות את כדי לשרוד את אפוקליפסת בני האנוש? הסרטון הזה, כנראה הפרודיה המבריקה ביותר על הרצאות TED שנעשתה אי פעם, מציעה טיפים שימושיים כמו להרוג את בני האדם לפני שאוכלים אותם או להתחפש לבן אנוש כדי להטעות את חבריו. יש גם תפנית מפתיעה, אז כדאי לצפות בו עד הסוף.

2. כריש פטיש

הסרט הקצרצר הזה של אמן הסטופ מושן PES לוקח כלי עבודה ואובייקטים מתכתיים נוספים והופך אותם לדגים, מדוזות ויצורים ימיים אחרים - והוא אחד הדברים היפים שיצא לנו לראות בזמן האחרון.

3. בדיחת אבא

לאחר ש-BatDad, דמות שהתקבלה מהיתוך בלתי אפשרי לכאורה בין באטמן לבין אבא טיפוסי לשני ילדים קטנים, חרך את Vine והפך לסוג של תופעת רשת, מגיעה התשובה הבלתי נמנעת: BaneDad, הגרסה ההורית של הארכי-נבל מהסרט האחרון בסדרת האביר האפל.  

4. אקס-אקס מן 2

אחרי שפיטר את וולברין בבושת פנים, ממשיכה הגרסה המרושעת של הקומיקאי פיט הולמס לפרופ' X במסע הקיצוצים - ובסוף השבוע הוא הגיע לגמביט, שמושלך מהצוות בשרשרת ארוכה ומשעשעת של עלבונות בנוגע לצורך שלו בקלפים כדי להביא תועלת כלשהי.

5. רוצה לעלות אלי לאחות כוננים?

ייתכן שאתן מכירות את מנהל הרשת בתור גיק שמנמן ומקריח שבא, מסדר את הבעיה עם דרייבר המדפסת ונעלם. לא עוד: "איש ה-IT האדיב יתר על המידה" שהפך בימים האחרונים לאחד הממים הפופולריים ב-reddit הוא הבחור הכי לוהט במשרד, שמגרעתו היחידה היא משפטי פתיחה טכנולוגיים צ'יזיים במיוחד על גבול (או לפעמים מעבר לגבול) ההטרדה המינית, כמו "קוראים לך גוגל? כי יש בך כל מה שאני מחפש". סטגדיש. 

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות