אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
ג'רמי לוין: "אני מכחיש מכל וכל את השמועות שאני שוקל להתפטר מטבע" צילום: אוראל כהן

ג'רמי לוין: "אני מכחיש מכל וכל את השמועות שאני שוקל להתפטר מטבע"

כך לפי מנכ"ל טבע בהתייחסות ראשונה לדיווח כי הנהלת טבע שיגרה מכתב לדירקטוריון לפיו ההתערבות היומיומית בנעשה בחברה מקשה על תפקודה וכי לוין שוקל את צעדיו בטבע

28.10.2013, 13:19 | שי סלינס

"אני מכחיש מכל וכל את השמועות המרמזות על כך שאני שוקל להתפטר מניהולה של טבע", כך לפי מנכ"ל טבע, ג'רמי לוין, בהתייחסות ראשונה לדיווח כי הנהלת טבעשיגרה מכתב לדירקטוריון החברה שבו היא כתבה כי ההתערבות היומיומית של הדירקטוריון בנעשה בחברה מקשה על תפקודה וכי לוין שוקל את צעדיו בחברה.

ג ג'רמי לוין ג

"ההיפך הוא הנכון", המשיך לוין, "עשיתי עליה לישראל, קיבלתי אזרחות ישראלית ואני מתכוון להמשיך לנהל ולהצעיד קדימה את החברה המצוינת הזאת".

"טבע ומוצריה הינם בעלי חשיבות וערך רב עבור המטופלים, בעלי המניות ועובדי החברה בארץ ובעולם. זה כבוד גדול ואף זכות להוביל את התפתחותה של טבע בתקופה זו. יש לי הביטחון והאמון המלא בצוות המקצועי שיוציא אל הפועל - בהצלחה מרבית - את התכנית האסטרטגית שגיבשנו יחדיו", הוסיף לוין.

במסמך שנשלח לדירקטוריון נכתב: "היה צפוי כי הקיצוצים בכוח האדם יעוררו ביקורת ציבורית חריפה" ו"היה צפוי שהטבות המס יהיו הטיעון הראשי נגד הלגיטימיות של ההחלטה". מחבר המסמך ציין כי טבע רתמה את ההסתדרות לצדה במחיר נמוך יחסית של הקפאת הפיטורים וניצלה לטובתה את הקריאה של שר הכלכלה נפתלי בנט "להפסיק את ההתלהמות" נגדה.

לפני כשבוע נחשף ב"כלכליסט" מכתב נוסף שבו תוארה בפירוט התוכנית האסטרטגית של החברה בנוגע למשבר התדמיתי שפקד אותה על רקע מהלך הפיטורים. טבע נערכה למשבר מבעוד מועד ומינתה צוות תקשורתי ייעודי, הכולל את הסמנכ"ל הבכיר איקה אברבנאל, סמנכ"לית בכירה לתקשורת בתאגיד איריס בק, היועץ החיצוני לחברה מוטי שרף ומערך הלובינג של החברה.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות