אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
לא נרשמת? נותקת: לקוחות בטר פלייס שלא נרשמו כצרכנים ינותקו ממחר צילום: תומר הדר

בלעדי לכלכליסט

לא נרשמת? נותקת: לקוחות בטר פלייס שלא נרשמו כצרכנים ינותקו ממחר

הקשיים לא מפסיקים להתגלגל לפתחם של בעלי הרכבים החשמליים. המכשול החדש: ממחר מי שלא נרשם כצרכן בחברת החשמל לא יוכל למלא את הסוללה ורכבו יושבת

29.10.2013, 11:27 | ליאור גוטמן

האם מספר הלקוחות הפעילים של חברת בטר פלייס יצטמצם ממחר בחצי? ממידע שהגיע לידי "כלכליסט" עולה כי רק לקוחות בודדים נרשמו עד כה כלקוחות חדשים של חברת החשמל, ואילו אלו שלא ירשמו ינותקו ממחר (ד') מרשת החשמל הארצית. משמעות הצעד תהיה שהמכונית החשמלית שהם מחזיקים, מדגם רנו פלואנס ZE, לא תוכל למלא את הסוללה ורכבם יושבת.

כזכור, בשבוע שעבר, הודיעה חברת החשמל שהיא מקציבה שבוע ימים לבצע רישום מחדש כצרכני חשמל. הפניה נעשתה לאחר שכ-200 בעלי מכוניות רכשו חשמל אולם בשל התפרקות חברת בטר פלייס והתמשכות הסאגה המשפטית בדבר הרוכש החדש, אותם לקוחות המשיכו להטעין את הסוללה החשמל שמותקנת ברכב מבלי לשלם לאף אחד. לפיכך, חברת החשמל ביקשה מהם להירשם כלקוחות או לאחד את חשבון החשמל הפרטי שלהם עם זה שמשמש לטעינת הרכב. למרות הפניה, מספר הלקוחות שנרשם מחדש, נכון להבוקר, הוא זעום.

קראו עוד בכלכליסט

הרכבים החשמליים של בטר פלייס. לא נרשמת? נותקת, צילום: תומר הדר הרכבים החשמליים של בטר פלייס. לא נרשמת? נותקת | צילום: תומר הדר הרכבים החשמליים של בטר פלייס. לא נרשמת? נותקת, צילום: תומר הדר

מחברת החשמל נמסר בתגובה כי: "חברת החשמל יצאה לפני שבוע אל ציבור הלקוחות באמצעות כלי התקשורת ומודעות בעיתונות במטרה להסדיר את ההתקשרות ולמנוע ניתוקים. למרות זאת , נכון לשעות הבוקר של ה- 29.10.13 התקבל אחוז נמוך יחסית של בעלי רכבים חשמליים אשר להם עמדת טעינה בבית משותף. החל מיום ה-30.10.13 תחל חברת החשמל בפעולות ניתוק יזומות בהתאם להודעה שנמסרה לתקשורת. בעל רכב חשמלי אשר עמדת הטעינה המצויה בחצרו נותקה מאספקת החשמל, יוכל לפנות לחברת החשמל בבקשה לחידוש אספקת החשמל וביצוע רישום כצרכן רשום", לשון התגובה.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות