אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
אלוט החמיצה את התחזיות: רווח נקי של 1.1 מיליון דולר ברבעון

אלוט החמיצה את התחזיות: רווח נקי של 1.1 מיליון דולר ברבעון

לעומת רווח נקי של 5.1 מיליון דולר ברבעון המקביל; בנוסף דיווחה החברה כי התקבלה הזמנה בהיקף של 12 מיליון דולר

29.10.2013, 11:55 | ניר צליק

אלוט, המספקת ציוד לניטור תקשורת למפעילות סלולר ואינטרנט, החמיצה את תחזיות השוק לרבעון השלישי. החברה דיווחה על הכנסות של 24.1 מיליון דולר לעומת 28 מיליון דולר ברבעון המקביל. הרווח הנקי המתואם הסתכם ב-1.1 מיליון דולר, לעומת 5.1 מיליון דולר ברבעון המקביל.

קראו עוד בכלכליסט

תוצאות הרבעון היו מאכזבות, אלא שבמקביל לדו"חות פירסמה החברה כי היא זכתה להזמנת המשך בהיקף של 12 מיליון דולר ממפעיל תקשורת בדרגת Tier 1 מאזור אסיה הפסיפית. ההזמנה התקבלה לשירות Allot Service Protector, המשמש להגנה מפני תקיפות Denial of Service וספאם.

הרכישה בוצעה לאחר עריכת ניסוי שטח מקיף של שישה חודשים ברשת המפעיל. בנוסף דיווחה אלוט כי התקבלה הזמנה בהיקף של מספר מיליוני דולרים לפתרונות ניטור והבטחת חוזי שירות לשירותים מבוססי ענן מספק אמריקאי גדול של שירותי ענן.

רמי הדר, נשיא ומנכ"ל אלוט תקשורת, צילום: אוראל כהן רמי הדר, נשיא ומנכ"ל אלוט תקשורת | צילום: אוראל כהן רמי הדר, נשיא ומנכ"ל אלוט תקשורת, צילום: אוראל כהן

אלוט תקשורת הינה ספקית של פתרונות אופטימיזציה עבור מפעילי תקשורת קווית וסלולרית וארגונים גדולים. פתרונות אלוט מאפשרים ניתוח תעבורה, אכיפת חבילות שירות ומסלולי חיוב, אופטימיזציה לתעבורת וידאו ושירותי הגנת רשת.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות