אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
בג"ץ דחה את בקשת המדינה להפסיק המו"מ של עובדי הנמלים וההסתדרות צילום: גיל נחושתן

בג"ץ דחה את בקשת המדינה להפסיק המו"מ של עובדי הנמלים וההסתדרות

השופטת דפנה ברק ארז: הליך מקביל מתקיים בביה"ד לעבודה ועד אז אין שינוי במצב והצדדים מחוייבים לנהל מו"מ על הרפורמה המתגבשת

29.10.2013, 12:40 | ליאור גוטמן

בג"ץ דחה את בקשת המדינה וסרב לאפשר לה להפסיק את המו"מ עם עובדי הנמלים וההסתדרות.  

קראו עוד בכלכליסט

בפסק דין קצר של השופטת דפנה ברק ארז נכתב שהליך מקביל מתקיים בבית הדין הארצי לעבודה ולכן עד אז אין שינוי במצב והצדדים מחוייבים לנהל מו"מ על הרפורמה המתגבשת, שכוללת הקמה של שני נמלים חדשים - אחד באשדוד והשני בחיפה.

השופטת דפנה ארז ברק, צילום: עמית שאבי השופטת דפנה ארז ברק | צילום: עמית שאבי השופטת דפנה ארז ברק, צילום: עמית שאבי

יצוין שזו הפעם השלישית ברציפות שבג"ץ דוחה את בקשת המדינה, ולא מתיר לה ברירה אלא לנהל עם העובדים מו"מ. בימים האחרונים התקיימו שיחות בין הצדדים אולם אלו שוב לא הובילו לפריצת דרך. הערב אמורה להתקיים ישיבה שלישית במסגרתה ישתתפו לראשונה ראש אגף התקציבים באוצר אמיר לוי וראש האגף לאיגוד מקצועי בהסתדרות אני ניסנקורן.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות

3 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

2.
ל-1 נציג זכויות האזרח
אותם חוקי עבודה חלים על עובד נמל ועובד שאינו עובד נמל. אם בית המשפט מחליט את אותה החלטה 3 פעמים כדאי שתבין שיש קצת מעבר לכותרות כל פעם שאתה רואה עובד נמל אתה אוטומאטית נגד עובדי נמל. אם יבוא שר הכלכלה וידרוש להדביר את עובדי הנמל עם חומר כימי אני בטוח שאתה לא תתנגד. אתה לא ממש יכול להיות נציג זכויות האזרח. ואגב- האזרח הוא כן פרה חולבת, המדינה חולבת אותך מכל הכיוונים ובסופו של יום גם אין לך איפה לגור, המדינה מעסיקה 400,000 עובדי קבלן חסרי זכויות,אתה כועס וממורמר שבסוף החודש אין לך כסף לחיסכון או למתנה לילד, אנשים טובים חושבים על הגירה,מי אשם - עובד הנמל אשם??? אני לא צריך להתנצל שאני מרוויח טוב ושאני עובד מאוגד שדואג למשפחתו מצטער אחי אני נלחם המחלבה כדי לא להיות כמוך בסופו של יום, אני מעוניין לעבוד בכבוד ולהרוויח בכבוד ולחיות ולשרת במילואים כאזרח המדינה בכבוד. אבל לשכנע אותך שמגיע לי זכות לחיות בכבוד זה כמו לשכנע פלאסטיני שליהודי יש זכות קיום, מלחמה אבודה.
עובד נמל חיפה  |  29.10.13