אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
להתחבר לאייפון של אבא

להתחבר לאייפון של אבא

אסוריון נחשבת לספקית המרכזית של חבילות הביטוח ותיקונים לטלפונים סלולריים של מפעילות סלולריות גדולות בארה"ב ובהן ורייזון. היא מבטיחה להחליף, למשל, כל טלפון סלולרי שאבד בטלפון חלופי בתוך 24 שעות

30.10.2013, 06:46 | אסף גלעד
אסוריון, חברה אמריקאית מנאשוויל שבמדינת טנסי, עוסקת באספקת חבילות ביטוח ותיקונים לטלפונים ניידים ולמוצרי חשמל ביתיים כמו טלוויזיות, מחשבים ניידים וטאלבטים. היא נחשבת לספקית המרכזית של חבילות הביטוח ותיקונים לטלפונים סלולריים של מפעילות סלולריות גדולות בארה"ב ובהן ורייזון. היא מבטיחה להחליף, למשל, כל טלפון סלולרי שאבד בטלפון חלופי בתוך 24 שעות.

מבטיחה להחליף כל טלפון סלולרי שאבד בטלפון חלופי בתוך 24 שעות, צילום: עמית שעל מבטיחה להחליף כל טלפון סלולרי שאבד בטלפון חלופי בתוך 24 שעות | צילום: עמית שעל מבטיחה להחליף כל טלפון סלולרי שאבד בטלפון חלופי בתוך 24 שעות, צילום: עמית שעל

אחד השירותים הצומחים שלה הוא אספקת שירות תמיכה בטלפונים ניידים, שירות שמשלים את הטכנולוגיה החדשה שהשיקה סולוטו בקיץ האחרון: תמיכה מרחוק במכשירי סלולר. החברה מאפשרת לתמוך במכשירי אייפון ואייפד מרחוק. בצורה זו יכול בן משפחה להתחבר לטלפון של בן משפחה אחר, ולסגור את אפשרות הנדידה (רומינג) בשיחות מרשתות זרות - עניין שעשוי להיות יקר למדי.

כמו כן מאפשרת הטכנולוגיה של סולוטו להוריד עבור משתמשים אחרים אפליקציות חינמיות, ובהמשך תשיק סולוטו אפשרות להוריד עבור טלפונים אחרים אפליקציות בתשלום, ברשות. בחודשים הקרובים תשיק סולוטו גם תמיכה במכשירי אנדרואיד, כך שאפשר יהיה לתמוך למעשה בכל המכשירים בבית. טכנולוגיה זו קסמה לאסוריון, שהחליטה להוציא מכיסה 120 מיליון דולר כדי לרוכשה.

אסוריון היא חברה פרטית המעסיקה 14 אלף עובדים בארה"ב התומכים ב־300 מיליון לקוחות במדינה.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות