אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
אמיר אלשטיין על העזיבה של לוין: "היו צריכים בטבע מנהיגות מסוג אחר"

אמיר אלשטיין על העזיבה של לוין: "היו צריכים בטבע מנהיגות מסוג אחר"

כך לפי אלשטיין, דירקטור בטבע, בשיחה עם אנליסטים: "איל דשא הוא מועמד רלוונטי לניהול החברה. האתגרים בטבע חייבו הנהלה חדשה"; במקביל צמצמה טבע את טווח התחזית שלה ל-2013

30.10.2013, 17:05 | שי סלינס וניר צליק

אמיר אלשטיין , צילום: אוראל כהן אמיר אלשטיין | צילום: אוראל כהן אמיר אלשטיין , צילום: אוראל כהן

"ג'רמי לוין עוזב את טבע בשל בעיות מנהיגות", כך אמר אמיר אלשטיין, דירקטור בטבע, בשיחה עם עיתונאים ישראלים על רקע הודעת ההתפטרות של ג'רמי לוין מוקדם יותר היום.

אלשטיין הדגיש כי לוין לא עזב את תפקידו עקב חילוקי דעות עם היו"ר, פיליפ פרוסט וכי הוא רואה באיל דשא מחליף רלוונטי ללוין.  

קראו עוד בכלכליסט

"אין זה סוד שטבע עוברת תהליך מורכב. זו תקופה מעצבת בחייה של החברה והאתגרים מחייבים החלטות קשות ויישום חד ובלתי פושר. לחברה יש חזון, אסטרטגיה ודרך, שגובשו על ידי הנהלת החברה בראשות לוין ובגיבוי הדירקטוריון. טבע היא חברה חזקה, יציבה והפוטנציאל הגלום בה רב", אמר אלשטיין.

דשא שגם השתתף בשיחת הוועידה אמר: "אני שמח עם ההזדמנות שניתנה לי להוביל את טבע גם אם זה באופן זמני". לגבי ההדלפות אמר דשא כי "בעיניי ההדלפות זה דבר נורא. אני אהיה חמור בעניין הזה, בעיניי זה סוג של בגידה, בעיניי זה שימוש לרעה תוך כדי עבירות על חוק של אנשים שמחוייבים לשמירה על החוק ואנחנו נעשה משהו כדי למנוע את זה".

דשא הוסיף כי "לשבת על כסא מנכל טבע, כסא שאוכלס בעבר על ידי אלי הורוביץ זה כבוד גדול שקשה לתאר, אבל למרות זאת אני לא שמח. אנחנו לא ממש שמחים על הנסיבות אבל כן שמחים על ההזדמנות".

 

במקביל צמצמה טבע את התחזית שלה ל-2013 וכעת היא צופה רווח נקי של 4.95 - 5.05 דולרים למניה, לעומת תחזית הרווח הקודמת של 4.85 - 5.15 דולרים למניה. תחזית ההכנסות החדשה עומדת על 19.7 - 20.3 מיליארד דולר, לעומת התחזית הקודמת של 19.5 - 20.5

הדרמה סביב ענקית התרופות הישראלית החלה הבוקר לאחר שמנכ"ל ונשיא החברה, ג'רמי לוין, הגיע להסכמה עם יו"ר החברה, פיליפ פרוסט, כי יעזוב את החברה לאלתר.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות