אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
שחר אפעל חוזר לתפקיד נשיא נס ישראל צילום: ישראל הדרי

שחר אפעל חוזר לתפקיד נשיא נס ישראל

הוא עבד בנס בין השנים 2010-2000 ושימש כמנכ"ל ונשיא בין השנים 2008-2005. לפני כן שימש בין השאר כמנכ"ל בקרן ההשקעות קוואנטום ווייב קפיטל

30.10.2013, 18:19 | כלכליסט

נס טכנולוגיות הודיעה על מינויו של שחר אפעל לתפקיד נשיא נס ישראל. הוא עבד בנס בין השנים 2010-2000 ושימש כמנכ"ל ונשיא בין השנים 2008-2005 ולכן הוא חוזר לתקפיד שכבר מילא.  

קראו עוד בכלכליסט

אפעל מילא בעבר שורה של תפקידי ניהול בכירים בנס טכנולוגיות ובחברות אחרות. בין השאר שימש כמנכ"ל בקרן ההשקעות קוואנטום ווייב קפיטל (Quantum Wave Capital), המתמחה בטכנולוגיה, מדיה וטלקומוניקציה, כמשקיע וכיו"ר של מספר חברות טכנולוגיה. לפני Quantum Wave שימש שחר אפעל במספר תפקידי ניהול בכירים בנס ואף שימש כנשיא נס ישראל.

עופר שגב, מנכ"ל נס ישראל עופר שגב, מנכ"ל נס ישראל עופר שגב, מנכ"ל נס ישראל

לפני הצטרפותו לשורות נס, הקים אפעל את חברת New-X Systems, ספקית שירותי IT, ומיזג אותה בהצלחה עם ספקית שירותי ה-IT הגלובלית Ipex, בה שימש כמנכ"ל. מאוחר יותר נרכשה החברה על ידי נס טכנולוגיות.

לשחר אפעל תואר ראשון (BSc.) בהנדסת תעשיה וניהול עם התמחות ב-IT וטלקומוניקציה מטעם אוניברסיטת בן גוריון.

מנכ"ל נס טכנולוגיות, עופר שגב, אמר עם המינוי: "השינויים בשוק והפעילות הענפה של נס בישראל, על כל תחומי עיסוקה ושלוחותיה, מחייבים נוכחות של נשיא לנס ישראל במשרה מלאה, אשר ירכז את כלל הפעילות והמאמצים לקראת אתגרי העתיד. אני מברך על מינויו של שחר אפעל, אשר ביצע תפקיד זה בעבר בהצלחה וצבר ניסיון רב בתפקידים אותם ביצע עד היום. בטוחני כי שחר יצעיד את נס ישראל קדימה".

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות