אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
פוינטר זכתה בפרויקט לניהול ציי רכב בברזיל

פוינטר זכתה בפרויקט לניהול ציי רכב בברזיל

הפרויקט יספק פתרונות מתקדמים לניהול צי של כ-3,000 כלי רכב. מדובר בפתרון טלמטריה בשילוב עם ה-ERP של הלקוח. היקף הפרויקט הינו כ-3 מיליון דולר

04.11.2013, 15:11 | כלכליסט

פוינטר טלוקיישן, ספקית של טכנולוגיה ושירותים לניהול משאבים ניידים (Mobile Resource Management) ומתן שירותי דרך לתעשיית הרכב ולשוק הביטוח, הודיעה על זכייתה בחוזה עם לקוח חדש לאספקה והתקנה של מערכת פתרונות מתקדמים לניהול צי רכב בברזיל.

קראו עוד בכלכליסט

החוזה הינו בהיקף של כ-3 מיליון דולר, כאשר ההכנסות צפויות להתחיל ברבעון הרביעי של שנת 2013. המערכת תאפשר ללקוח לנהל בצורה יעילה את צי הרכבים שלו המונה מעל ל-3000 כלי רכב.

הפרויקט של פוינטר בברזיל ישמש לניהול צי רכב של כ-3,000 רכבים, צילום: shutterstock הפרויקט של פוינטר בברזיל ישמש לניהול צי רכב של כ-3,000 רכבים | צילום: shutterstock הפרויקט של פוינטר בברזיל ישמש לניהול צי רכב של כ-3,000 רכבים, צילום: shutterstock

פתרון הטלמטריה של פוינטר, בשילוב עם מערכת תכנון המשאבים הארגוני של הלקוח (ERP), יאפשר ללקוח לעקוב ולנהל את צריכת הדלק של כלי הרכב שלו, ימנע בזבוז דלק ושימוש בלתי מורשה בכלי הרכב, ישפר את הפרודוקטיביות ויפחית תאונות.

לדברי פוינטר המערכת שתותקן מיועדת לניהול צי כלי רכב וכוללת שליטה ובקרה מתקדמת המאפשרת ללקוח ניטור ופיקוח יעיל על הרכבים והעובדים הנוהגים בהם תוך שיפור היעילות התפעולית של הארגון ויכולת ניצול מיטבית של המשאבים הניידים בארגון.

בהתייחסו לזכייה במכרז, אמר דוד מחלב, מנכ"ל פוינטר: "הסכם זה הינו תוצאה חיובית של אסטרטגיית הצמיחה בפעילות החברה בחו"ל ויתרום להגדלת ההכנסות ורווחיות החברה, ומהווה אינדיקציה טובה להחלטתנו לרכוש לאחרונה את מלוא האחזקות בחברת הבת הברזילאית" סיכם מר מחלב.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות