אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
הפתעה: ה-G Flex של LG אכן ניתן לכיפוף

הפתעה: ה-G Flex של LG אכן ניתן לכיפוף

סרטון שהועלה לרשת מוכיח שהסמארטפון הקעור הראשון של היצרנית הקוריאנית הינו גמיש. זאת, לאחר שנטען כי הגמישות היא רק בשלב ייצור המסך וכי לא מדובר במכשיר גמיש אמיתי

05.11.2013, 11:19 | נמרוד צוק

זה כנראה לא בדיוק מה ש-LG התכוונו אליו כשקראו לסמארטפון הקעור הראשון שלהם G-Flex - אבל ב-engadget החליטו לבדוק האם המכשיר מצדיק את שמו. סרטון שהועלה לאתר מראה שלגוף המכשיר ולמסך שלו גמישות מבנית מלאה ולא רק בשלב הייצור.

קראו עוד בכלכליסט

בתחילה, סברו סוקרי טכנולוגיה בארץ ובעולם כי המסך מכופף לפני הרכבתו וכי הטלפון עצמו אינו גמיש בפועל. הסרטון מוכיח שהמכשיר ניתן לכיפוף גם בידי המשתמש, מבלי לגרום לו נזק. התכונה צפויה לשפר את עמידותו למכות ונפילות.

סמארטפון ה-G Flex סמארטפון ה-G Flex סמארטפון ה-G Flex

ה-G Flax, הטלפון הראשון מתוצרת החברה שעושה שימוש בטכנולוגיית המסך הגמיש ש-LG פיתחה, הושק בשבוע שעבר כתשובה לגלקסי Round, המוצר המקביל של סמסונג שיצא לשוק לפני מספר שבועות. המסך הקעור אמור לאפשר אחיזה נוחה יותר; גודלו 6 אינץ' והוא בעל רזולוציה של 720p, במכשיר בעובי 6.9 מ"מ בלבד.

LG לא מסתפקת במכשיר בודד, כאשר שחרור ה-G Flex הוא חלק מאסטרטגיה רחבה יותר של ייצור מסכים גמישים בייצור המוני עבור יצרניות אחרות. בנוסף, החברה פיתחה סדרה של טלוויזיות עם מסכים קעורים, שיגיעו בקרוב לישראל.

מלבד סמסונג ו-LG, חברות נוספות כמו HP ושארפ מפתחות טכנולוגיות של מסכים גמישים שיאפשרו פיתוח מוצרים טכנולוגיים בצורות מגוונות יותר ולא רק בפורמט המלבני השטוח שנפוץ בענפי הסמארטפונים, הטאבלטים והטלוויזיות - אבל לעת עתה, פיתוח מוצר שיהיה גמיש באמת ויאפשר קיפול או שינוי צורה אחר על ידי המשתמש הסופי הוא עדיין בגדר חזון רחוק, בשל הרכיבים האחרים שמחייבים מבנה קשיח.
שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות