אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
רבעון קשה במיוחד לאייסר; יו"ר החברה פורש צילוםף בלומברג

רבעון קשה במיוחד לאייסר; יו"ר החברה פורש

ג'יי טי וואנג יעזוב את תפקידיו כמנכ"ל ויו"ר ויוחלף בינואר בידי ג'ים וונג, נשיא החברה. זאת, אחרי רבעון שלישי ברציפות בו רשמה החברה הפסד; הפעם - של 3.3 מיליארד דולר

05.11.2013, 15:47 | עומר כביר
יו"ר ומנכ"ל יצרנית המחשבים הטיוואנית אייסר, ג'יי.טי. וואנג, יפרוש מתפקידו בסוף השנה - כך הודיעה היום (ג') החברה. ההודעה נמסרה במקביל לפרסום דו"ח רבעוני קשה במיוחד במסגרתו רשמה החברה הפסד גדול מהצפוי של 13.12 מיליארד דולרים טייוואניים (446 מיליון דולר).

קראו עוד בכלכליסט

את וואנג יחליף בתפקיד נשיא החברה, ג'ים וונג, החל מה-1 בינואר. במקביל, צפויה החברה לערוך קיצוצים גלובליים של 7% במצבת כוח האדם שלה ולסגור חלק מקווי המוצרים שלה, במטרה להוריד את ההוצאות התפעוליות ב-100 מיליון דולר במהלך 2014.

ג ג'יי טי וואנג, יו"ר אייסר ונשיאה. פורש ויוחלף בנשיא החברה | צילוםף בלומברג ג

אייסר, יצרנית המחשבים האישיים הרביעית בגודלה בעולם, סובלת כמו יצרניות אחרות מקריסת שוק המחשבים הניידים על רקע הזינוק במכירות הטאבלטים. הרבעון השלישי של 2013 היה השלישי ברציבות שבו רושמת החברה הפסדים. הכנסותיה ברבעון הסתכמו ב-92.15 מיליארד דולרים טייוואניים (3.13 מיליארד דולר), ירידה של 11.8% לעומת הרבעון המקביל בשנה שעברה.

“אייסר התמודדה בשנים האחרונות עם מספר רב של אתגרים מסובכים וקשים", אמר וואנג בהודעה לעיתונות. “לאור התוצאות הפיננסיות העגומות והרציפות, הגיע הזמן להעביר את האחריות לצוות הנהגה חדש שיתווה את הדרך לעידן חדש".
שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות