אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
הצעירים נוטשים את החנויות: מכירות אברקרומבי אנד פיץ' ירדו ב-14%

הצעירים נוטשים את החנויות: מכירות אברקרומבי אנד פיץ' ירדו ב-14%

קמעונאית הבגדים לנוער דיווחה על ירידה במכירות בסניפים הפתוחים למעלה משנה. מנכ"ל הרשת: "התוצאות שלנו משקפות את האתגרים שלנו, בראשם היחלשות ההוצאות בקרב הצרכנים הצעירים"

06.11.2013, 11:54 | סוכנויות הידיעות
רשת האופנה האמריקאית אברקרומבי אנד פיץ' (Abercrombie & Fitch) דיווחה על ירידה דו ספרתית נוספת במכירות הרבעוניות בחנויות הפתוחות למעלה משנה, לאחר שמספר הולך וגדל של קונים צעירים נטשו את קמעונאית הבגדים לנוער.

קראו עוד בכלכליסט

החברה דיווחה כי המכירות נפלו ברבעון השלישי, שהסתיים ב-2 בנובמבר, ב-12% ל-1.03 מיליארד דולר. התוצאות פספסו את תחזיות האנליסטים, שציפו לרווח של 1.07 מיליארד דולר. המכירות בחנויות הפתוחות למעלה משנה ירדו ב-14%, זאת לאחר שברבעון השני המכירות ירדו ב-10%.

דוגמנים בפתחה של חנות של אברקרומבי דוגמנים בפתחה של חנות של אברקרומבי דוגמנים בפתחה של חנות של אברקרומבי

"תוצאות הרבעון השלישי שלנו משקפות את האתגרים המתמשכים שעומדים לפנינו, בראשם היחלשות ההוצאות בקרב הצרכנים הצעירים", מסר מנכ"ל הרשת מייק ג'פריס. "עד שלא נחווה מגמת שיפור ברורה, אנחנו מתכוונים להמשיך לנקוט בגישה זהירה גם ברבעון הרביעי, ונפעל לסיים את השנה עם רמות מלאי מתאימות".

ברשת הורידו גם את תחזית ההכנסות לשנה כולה והיא נעה כעת בין 1.40-1.50 דולר למניה, זאת לעומת תחזית קודמת של 3.15-3.25 דולר למניה. מניות החברה צנחו ב-6% לאחר תום המסחר.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות