אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
ערוץ החדשות i24news הושק רשמית

ערוץ החדשות i24news הושק רשמית

פטריק דרהי, מתורמיו המרכזיים של הערוץ: אנחנו חיים יהודים וערבים, אחד לצד השני במציאות של מלחמה ושלום, אף אחד מהדברים הללו לא הוצגו בתקשורת הבינלאומית, מכאן הצורך לערוץ חדשות אובייקטיבי שישקף את החיים במזרח התיכון"

06.11.2013, 13:50 | כתב כלכליסט

ערוץ החדשות הבינלאומי i24news ערך אתמול את אירוע ההשקה לשידוריו בישראל. לאירוע שנערך בבניין הערוץ שבנמל יפו הגיעו כאלף מוזמנים.

פטריק דרהי מתורמיו המרכזיים של הערוץ אמר: "אנחנו חיים יהודים וערבים, אחד לצד השני, במציאות של מלחמה ושלום, פחד ואושר, אף אחד מהדברים הללו לא הוצגו בתקשורת הבינלאומית, מכאן הצורך לערוץ חדשות בינלאומי אמיתי ואובייקטיבי שישקף את החיים במזרח התיכון. אני גאה שלא פחות מ- 25 משפחות בראשותו של המנכ"ל פרנק מלול, עשו עלייה לטובת הקמת הערוץ והיום הם ישראלים לכל דבר".

פטריק דרהי, צילום: רמי זרנגר פטריק דרהי | צילום: רמי זרנגר פטריק דרהי, צילום: רמי זרנגר

הערוץ שעלה לאויר לראשונה בחודש יולי האחרון משדר בשלוש שפות: אנגלית, צרפתית וערבית בשלושה אפיקים נפרדים, לכ-800 מיליון בתי אב ברחבי העולם. את האורחים קיבלו מנכ"ל ומייסד i24news פרנק מלול, סלימאן א – שאפעי מנהל הערוץ בשפה הערבית, עופר פרצמן-שמר מנהל הערוץ בשפה האנגלית וסטפן קלוו מנהל הערוץ בשפה הצרפתית, אליהם הצטרפו מגישי המהדורות השונות בהם לוסי אהריש, ז'אן שארל ונדין חאמד שהדריכו סיורים באולפני הערוץ במהלך החלק הראשון של האירוע.

מלול התייחס לסוגיית שידור הערוץ בישראל: "800 מיליון בתי אב ברחבי העולם כבר נחשפו לשידורנו. אני תקווה שגם תושבי מדינת ישראל יוכלו ליהנות בקרוב מ-i24news".

השר סילבן שלום אמר בנאומו כי "i24news יציג לראשונה את הפנים האמיתיות של ישראל והמזרח התיכון כולו. אני משוכנע שהערוץ יציג את ישראל האמיתית ולא כפי שהיא נשקפת לעיתים בתקשורת הזרה".

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות