אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
רפי שדה מונה למנכ"ל רשת מלונות דן

רפי שדה מונה למנכ"ל רשת מלונות דן

שדה ייכנס לתפקיד בינואר הקרוב, ומגיע עם ניסיון רב בניהול חברות מלונאות – בעברו הוא כיהן כיו"ר אפריקה מלונות, כמנכ"ל מלונות פתאל וכן 25 שנה כמנכ"ל ישרוטל

06.11.2013, 18:48 | גיל קליאן

נמצא מחליף לעמי הירשטיין, מנכ"ל מלונות דן שפרש מהחברה לפני כחודש אחרי כהונה של כמעט 25 שנים בראש החברה. הערב הודיעה מלונות דן על מינויו של רפי שדה לתפקיד מנכ"ל החברה.

שדה (67) ייכנס לתפקיד בינואר הקרוב, ומגיע עם ניסיון רב בניהול חברות מלונאות – בעברו הוא כיהן כיו"ר אפריקה מלונות, כמנכ"ל מלונות פתאל וכן כמנכ"ל ישרוטל – תפקיד אותו מילא במשך 25 שנים. לשדה אין השכלה אקדמית, אך הוא בוגר לימודי תעודה מבית ספר למלונאות בשוויץ.

הירשטיין הודיע על פרישה עם הגיעו לגיל 75, ומהחברה נמסר עם פרישתו כי "בכוונתו של עמי הירשטיין להמשיך בעשייה ובפעילות מלאה בתחומים מגוונים בהם צבר ניסיון במהלך שנות עבודתו הארוכות".

מלון דן בת"א (ארכיון, צילום: צביקה טישלר מלון דן בת"א (ארכיון | צילום: צביקה טישלר מלון דן בת"א (ארכיון, צילום: צביקה טישלר

בינואר-יוני דיווחה מלונות דן על הכנסות של 534.2 מיליון שקל, ירידה של כ-2% שהוסברה בעיקר עקב מבצע עמוד ענן שחל בנובמבר 2012 ופגע בתיירות במהלכו וכן בחודשים שלאחר סיומו הרווחיות התפעולית של פעילות המלונות לפני הוצאות פחת ומימון הגיעה באותה תקופה ל-25.1%, לעומת 28.9% בתקופה המקבילה. הרווח הנקי של הקבוצה באותה תקופה הגיע ל-51.8 מיליון שקל, ירידה של 17.8% לעומת ינואר-יוני 2012.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות