אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
החברה נמכרה, הבעלים תרם את הווילה הפרטית

החברה נמכרה, הבעלים תרם את הווילה הפרטית

חברת קפיטל פרופיט בבעלות חיליק טפירו רכשה את חברת הנדל"ן אמיר שחאדה לבניין ופיתוח ב־2 מיליון שקל

07.11.2013, 09:08 | דותן לוי

חברת קפיטל פרופיט בבעלות חיליק טפירו - אחיו של שחקן הכדורסל מאיר טפירו - רכשה את חברת הנדל"ן אמיר שחאדה לבניין ופיתוח שבבעלות שחאדה ב־2 מיליון שקל, כך נודע ל"כלכליסט".

קפיטל פרופיט עוסקת בניהול השקעות של קופות גמל, ועתה תחליט על המשך דרכה של שחאדה. העסקה אושרה בסוף השבוע על ידי שופט בית המשפט המחוזי בנצרת עאטף עיילבוני.

חיליק טפירו. רכישה ב-2 מיליון שקל חיליק טפירו. רכישה ב-2 מיליון שקל חיליק טפירו. רכישה ב-2 מיליון שקל

הרכישה תכסה רק 5% מחובותיה של שחאדה, אחת מחברות הבנייה הגדולות בצפון, המגיעים ל־40 מיליון שקל. בפברואר מונה לחברה נאמן, עו"ד גיל הירשמן. בדיקתו העלתה כי החברה נקלעה לקשיים בשל התרחבות יתר וקבלת עבודות במחירי הפסד. מימוש כל הנכסים יסתכם ב־8 מיליון שקל שיכסו רק 20% מהחובות.

וגם זאת, לאחר שאמיר שחאדה תרם אישית למימוש הווילה שלו בנצרת, ששווייה נאמד ב־2 מיליון שקל. שחאדה גם הסכים שחובותיו האישיים ייכללו במסגרת הפירוק.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות

4 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

2.
תמיד מגיע איזה גאון, שנותן מחירי הפסד, מוריד את כל השוק ואז פושט את הרגל, לא
תמיד מגיע איזה גאון, שנותן מחירי הפסד, מוריד את כל השוק ואז פושט את הרגל, לא לא רק בתחום הבניה, רואים את זה בחשמל, תשתיות ועוד ... תמיד אני מנסה להסביר ללקוחות שלי, שכסף לא משקר והדיוט שנתן הצעה בחצי מחיר גם ינסה לחסוך בכל מקום שרק ניתן (איכות ירודה), גם תשכח משרות, ובסוף יפשוט את הרגל ואז גם לא יהיה לך למי לפנות עם הבעיות (במידה וזה קרה אחרי שהוא גמר את הבניה). ודווקא, מי שנופלים בפח אלו החברות הגדולות שיש להם כסף והמדינה שתמיד לקוחים את הזול ביותר. אגב, כסף כן משכר (ב "כ")
קבלן, לא בניין  |  11.11.13