אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
לייבפרסון עקפה את התחזיות: ההכנסות עלו ב-14% ל-45.2 מיליון דולר צילום: ארתור פורר

לייבפרסון עקפה את התחזיות: ההכנסות עלו ב-14% ל-45.2 מיליון דולר

עם זאת, הרווח הנקי ירד ב-17% ל-3.8 מיליון דולר. כלל פיננסים: "תוצאות הרבעון מראות על סימנים ראשונים של צמיחה"

07.11.2013, 11:20 | שי סלינס

לייבפרסון, ספקית פתרונות התקשרות עם גולשים בזמן אמת, פרסמה היום (ה') את תוצאותיה לרבעון השלישי של השנה ועקפה את התחזיות המוקדמות של האנליסטים.

ההכנסות ברבעון הסתכמו ב-45.2 מיליון דולר - גידול של 14% לעומת הרבעון השלישי של 2012. צבר ההזמנות עמד על 10.2 מיליון דולר, בהשוואה צבר הזמנות של 7.1 מיליון דולר ברבעון הקודם ו-8.1 מיליון דולר ברבעון המקביל בשנה שעברה.

הרווח הנקי המתואם לרבעון השלישי של 2013 הסתכם ב-3.8 מיליון דולר שהם 7 סנט למניה, לעומת רווח נקי של 4.6 מיליון דולר שהם 8 סנט למניה ברבעון השלישי של 2012.

מנכ"ל לייבפרסון מנכ"ל לייבפרסון מנכ"ל לייבפרסון

כאמור, החברה עקפה את התחזיות המוקדמות של האנליסטים שציפו לרווח נקי של 4 סנט למניה ולהכנסות של 44.5 מיליון דולר.

בנוסף סיפקה החברה תחזיתיות לרבעון הרביעי של השנה לפיהן ההכנסות יעמדו על טווח של 46 - 47 מיליון דולר והרווח נקי המתואם בטווח של 4 - 6 סנט למניה.

לייבפרסון מפתחת פתרונות תוכנה לשיפור האינטראקציה של ארגונים עם לקוחותיהם בעיקר באמצעות צ'ט. הפתרון של לייבפרסון מבוסס על יכולתה ללמוד את דפוסי התנהגות הגולשים ולהסיק מסקנות עסקיות.

דוב רוזנברג, אנליסט כלל פיננסים ברוקראז' התייחס לתוצאות לייבפרסון וכתב: "החברה דיווחה רבעון שלישי חזק בכל החזיתיות עם הכנסות ורווח מעל הצפי. צבר הזמנות היה חזק במיוחד וההנהלה צמצמה את טווח התחזיות. לטעמנו הרבעון מראה סימנים ראשונים של הצמיחה לה חיכינו עם לקוחות חדשים, הזמנות משמעותיות, הצלחה בהתרחבות הגאוגרפית יחס נטישה נמוך ושיפור קטן ברווחיות".

"אנו מאמינים כי החברה נמצאת בשוק צומח עם הזדמנויות רבות המאפשרות לה לנצל את הידע שרכשה ולהתרחב לכיוונים חדשים. בנוסף המודל העסקי של תוכנה כשירות (SaaS) נותן לחברה ראות טובה קדימה ויכולת להתמקד בצמיחה. 

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות