אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
אביזרי ספורט חדשים לחורף

אביזרי ספורט חדשים לחורף

מעיל לרכיבה או ריצה עם תאורה מובנית, נעליים עם אחיזה טובה בשטח רטוב ומשקפיים לפעילות בגשם. מזג אויר חורפי, הוא לא כבר תירוץ להתנזר מפעילות גופנית

10.11.2013, 08:55 | יונת נחמני

מחזירות אנרגיה: AdiZero Adios Boost, אדידס

הייחוד בדגם החדש של אדידס הוא בסוליות, העשויות בטכנולוגיה החדשה "בוסט" — קפסולות קצף דחוסות שמאפשרות החזר אנרגיה מרבי של הרץ. לסוליות גם תחתית גומי למניעת החלקה ואחיזה טובה יותר בתנאי רטיבות. צבעי הדגמים לגברים ולנשים תורמים לשיפור הנראות של הרצים בימים סגריריים. פרטים: 799 שקל, בסניפי אדידס.

הדגם החדש של אדידס הדגם החדש של אדידס הדגם החדש של אדידס

כפפות למחוברים: Just Right, מובינג קומפורט

גם כשקר בחוץ, יש רצים שמתקשים להתנתק מהסמארטפון. הכפפות מדגם "ג'אסט רייט" הן רכות, מחממות, מנדפות זיעה וגם מאפשרות להשתמש במסכי מגע, הודות לכריות מיוחדות בקצות האגודל והאצבע. הכפפות מצוידות גם בכיס מעטפה קטן לאחסון. פרטים: 136–138 שקל, בסניפי ברוקס.

כפפות של מובינג קומפורט כפפות של מובינג קומפורט כפפות של מובינג קומפורט

חור לקוקו: Uthopia Thermal Hoodie II, ברוקס

קפוצ'ון תרמי לנשים, המצויד בכיס פנימי עמיד למים לאחסון הסמארטפון, שניתן להשחיל דרכו אוזניות. בעלות שיער ארוך יכולות לאסוף אותו לקוקו ולהוציאו דרך חור מיוחד לכך בקפוצ'ון. הקפוצ׳ון מצויד גם בפסים מחזירי אור ושרוולים ארוכים עם חורים לאגודלים לחימום כפות הידיים. פרטים: 499 שקל, בסניפי ברוקס.

קפוצ קפוצ'ון תרמי לנשים קפוצ

עדשות דוחות גשם: Racing Jacket, אוקלי

המשקפיים, בעלי המסגרת הקלה שמשולבים בה חומרים להגברת האחיזה בזמן הזעה, יוצרו במיוחד לריצה או רכיבה. הם מצוידים בשני זוגות עדשות, לרכיבה באור מלא או בתנאי מזג אוויר אפרורי, והציפוי שלהם דוחה מים ומונע הצטברות טיפות הגשם על העדשה. פרטים: 900–1,400 שקל, בחנויות האופטיקה.

משקפיים של אוקלי משקפיים של אוקלי משקפיים של אוקלי

תאורת לד נטענת: Sonic Vizi, סאקוני

המעיל עשוי מאריג קל בטכנולוגיה מתקדמת, שמנדף זיעה ולחות. בחזיתו ובגבו משולבת תאורת לד זעירה וגמישה, הנטענת באמצעות כבל USB ומשפרת את נראות המתאמן בתנאי מזג אוויר קשים או בחשכה. פרטים: 599 שקל, בסניפי סאקוני.

מעיל של סקוני מעיל של סקוני מעיל של סקוני

לרצות גדולות: קפוצ'ון של קרייזי ליין

מעילון ריצה, גם הוא עם קפוצ'ון ושרוולים מוארכים עם חור לאגודל, שמתאים לנשים בטווח מידות רחב (52–40), כיאה לרשת שפונה גם לנשים במידות גדולות. פרטים: 290 שקל, בסניפי קרייזי ליין.

קפוצ קפוצ'ון של קרייזי ליין קפוצ

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות