אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
הקואופרטיב עוזב את איירפורט סיטי: משרדי אגד עוברים לפארקטק בבית דגן צילום: עמית שעל

הקואופרטיב עוזב את איירפורט סיטי: משרדי אגד עוברים לפארקטק בבית דגן

לאחר שנחשף ב"כלכליסט" על מגעים לחתימת הסכם שכירות חדש, הודיעה היום חברת אמות על חתימת חוזה עם אגד בבניין אמות פארקטק שנמצא בימים אלה בבנייה. דמי השכירות יעמדו על 6 מיליון שקל בשנה

10.11.2013, 12:20 | עינת פז-פרנקל
כפי שנחשף ב"כלכליסט": אגד מעתיקה את משרדיה הראשיים מאיירפורט סיטי לבית דגן. חברת אמות השקעות הודיעה היום (א') כי חתמה על הסכם שכירות עם קואופרטיב אגד בבניין בפרויקט "אמות פארקטק" בבית דגן. הבניין הושכר לאגד לתקופה של 10 שנים עם אופציה ל-10 שנים נוספות. שכר הדירה יעמוד על 6 מיליון שקל בשנה (לא כולל דמי ניהול), ולכן מדובר בעסקה של 60 מיליון שקל לעשור.

בית אגד באיירפורט סיטי. עוברים דירה, צילום: עמית שעל בית אגד באיירפורט סיטי. עוברים דירה | צילום: עמית שעל בית אגד באיירפורט סיטי. עוברים דירה, צילום: עמית שעל

במאי חשף "כלכליסט" כי חברת התחבורה הציבורית אגד נמצאת במגעים על מעבר לפארקטק בעבור 6 מיליון שקל לשנה. כיום שוכרת אגד כ־8,500 מ"ר במתחם של חברת איירפורט סיטי, שבשליטת איש העסקים קובי מימון. מימון רכש את השליטה בחברת נצבא מידי אגד לפני כעשור, וכיום הוא בעל הבית של הקואופרטיב בפארק העסקים איירפורט סיטי.

אגד היא החברה השנייה בזמן האחרון שמעוניינת לעזוב את פארק העסקים הסמוך לשדה התעופה בן גוריון. השנה נודע כי חברת HOT mobile צפויה להעתיק את משרדיה מאיירפורט סיטי ליקום שבשרון.

הדמיית פרויקט פארקטק בבית דגן של חברת אמות הדמיית פרויקט פארקטק בבית דגן של חברת אמות הדמיית פרויקט פארקטק בבית דגן של חברת אמות

בניין אליו תעבור אגד, בקומפלקס אמות פארקטק בבית דגן, נמצא בבנייה בימים אלה ויכלול משרדים בשטח שנוי של 9,000 מ"ר וכן 200 מקומות חנייה. דמי השכירות בפארק נעים בין 40 ל-60 שקל למ"ר. מאמות נמסר כי התפוסה בפארק מלאה.

בבעלותה של אמות, מקבוצת אלוני חץ, 93 נכסים מניבים בישראל בשטח כולל של 885 אלף מ"ר, מתוכם כ- 260 אלף מ"ר של חניות, ומספר חטיבות קרקע המיועדות לפיתוח מתוכן שלוש בשלבי בנייה (בקרית אריה בפתח תקווה, במתחם הסיטי ברמת-גן ובמתחם אמות פארקטק בבית דגן).

מהחברה נמסר כי עיקר נכסיה הם באזור מרכז הארץ ובהם שעורי התפוסה עומדים על 97% בממוצע. בין הנכסים הבולטים של אמות: מגדל אמות (בית IBM לשעבר), בית אמות משפט, בית אמות ביטוח, קניון ערים בכפר סבא, קניון קרית אונו, בית פלאפון ו-37 סופרמרקטים ברחבי הארץ.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות