אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
קבוצת אלון החלה לייבא אוטובוסים של היצרנית הטורקית "תמסה"

קבוצת אלון החלה לייבא אוטובוסים של היצרנית הטורקית "תמסה"

בחודשיים הקרובים תשווק הקבוצה מעל ל-20 אוטובוסים כאשר יעד המכירות ל-2014 הוא להגיע למעל 100 כלי רכב. בין התוכניות להביא לישראל אוטובוס היברידי

10.11.2013, 14:10 | ליאור גוטמן
קבוצת אלון, בשליטת משפחת נוימן, מרחיבה את פעילותה בענף הרכב והחלה לייבא לישראל אוטובוסים, מיניבוסים ומשאיות קלות מתוצרת תמסה (TEMSA) הטורקית.

קראו עוד בכלכליסט

מימין צחי, יוסי וחן נוימן מימין צחי, יוסי וחן נוימן מימין צחי, יוסי וחן נוימן

לטענת קבוצת אלון כבר בחודשיים הקרובים היא תשווק בישראל מעל ל-20 אוטובוסים כאשר יעד המכירות ל-2014 הוא להגיע למעל ל-100 כלי רכב נוספים. כדי להתמודד עם החברות הוותיקות שפועלות בענף רכבי ההסעה מבטיח עו"ד צחי נוימן, מנכ"ל קבוצת אלון, להעניק הנחה של 10% עד 15% ממחיר המדף של אוטובוס "רגיל", שנע בין מיליון למיליון וחצי שקל ליחידה. קבוצת אלון תשווק אוטובוסים עירוניים ובן עירוניים באורך 12 מטר. בין תוכניות הייבוא לשנה הבאה קיימת תוכנית שאפתנית להביא לישראל אוטובוס היברידי, כזה שמצויד בשני מנועים - האחד חשמלי והשני דיזל. שילוב כזה מצמצם את זיהום האוויר ומאריך את טווח הנסיעה.

קבוצת אלון הוזכרה לאחרונה כמצטרפת לקבוצת משקיעים המתמודדת על השליטה בקונצרן אי.די.בי, יחד עם אנשי העסקים אלכסנדר גרנובסקי ונוחי דנקנר. קבוצת אלון פעילה כ-30 שנה והיא פעילה בתחומי הנדל"ן, שירותי הרכב והליסנג. החברה היא זכיינית מותג הרכב פיאג'ו.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות