אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
מנהל בנק הדואר יואל נוה עוזב את תפקידו צילום: בועז אופנהיים

מנהל בנק הדואר יואל נוה עוזב את תפקידו

נוה יסיים את תפקידו בפברואר 2014 לאחר חמש שנים. אשתקד אושר לבנק הדואר להרחיב את השירותים שהוא מספק, אולם הבנק עדיין אינו עומד בתנאים המתלים שמוגדרים בחוק

11.11.2013, 17:22 | אופיר דור

מנהל בנק הדואר יואל נוה יעזוב את תפקידו בחודש פברואר 2014. נוה הודיע למנכ"ל חברת דואר ישראל חיים אלמוזנינו על החלטתו לסיים את תפקידו לאחר חמש שנים.

נוה התמנה לתפקיד מנהל בנק הדואר לאחר שמילא תפקידים ניהוליים בקבוצת הראל השקעות בביטוח, כיהן כמנכ"ל קרן הפנסיה מקפת החדשה וכסגן הממונה על התקציבים במשרד האוצר. בדואר ישראל לא מסרו פרטים לגבי הסיבות שהובילו להחלטתו לעזוב את הארגון.

יואל נוה, מנהל בנק הדואר. פורש בפברואר, צילום: בועז אופנהיים יואל נוה, מנהל בנק הדואר. פורש בפברואר | צילום: בועז אופנהיים יואל נוה, מנהל בנק הדואר. פורש בפברואר, צילום: בועז אופנהיים

בהודעה שפרסם דואר ישראל נכתב כי "בתקופת כהונתו של נוה גדלו מספר לקוחות הבנק והכנסותיו. הבנק הרחיב את מגוון השירותים שהוא מעמיד לציבור, ונכנס לתחומי פעולה חדשים כדוגמת כרטיסי חיוב נטענים במט"ח".

אלמוזנינו אמר כי "ליואל נוה היתה תרומה חשובה ומשמעותית לפיתוח בנק הדואר, בהכנסת מוצרים ושירותים חדשים, וכן בגיבוש תיקון 11 לחוק הדואר, המהווה את השלב הראשון בהפיכתו של בנק הדואר לבנק מסחרי".

בשנה שעברה אושר התיקון לחוק הדואר המאפשר לבנק הדואר להרחיב את השירותים שהוא מספק. אולם בנק הדואר עדיין אינו עומד בתנאים המתלים שמוגדרים בחוק מבחינת הון עצמי שצריך להיות ברשותו ומבחינת חתימה על הסכם מול העובדים.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות