אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
אייסקיור קופצת ב-15%: שני חולי סרטן ריאות ביפן טופלו ב-IceSense3 צילום: אילן בשור

אייסקיור קופצת ב-15%: שני חולי סרטן ריאות ביפן טופלו ב-IceSense3

מדובר במערכת שפיתחה החברה שלה אישור FDA לטיפול בגידולים סרטניים בשד. אייסקיור תבחן את מידת מעורבותה של המערכת בניסוי ביפן שבו טופלו שני החולים

12.11.2013, 11:32 | שי סלינס

חברת אייסקיור מדיקל, העוסקת במחקר ופיתוח של מכשור רפואי בתחום בריאות האישה, הודיעה היום (ג') כי במסגרת ניסוי קליני המבוצע במרכז הרפואי "קמדה" ביפן וממומן על ידו, טופלו בהצלחה שני חולים בסרטן ריאות על ידי מערכת ה–IceSense3 של אייסקיור.

הניסוי הקליני לטיפול בגידולים סרטניים בריאות נוהל על ידי ראש מחלקת ניתוחי חזה במרכז הרפואי ולאחר ביצוע המחקר וניתוח תוצאותיו, תבחן אייסקיור את מידת מעורבותה בטיפול בסרטן ריאות באמצעות הקפאה. בניסוי מקדים שנערך ב"קמדה" בבעלי חיים הראה יעילות טיפול גדולה יותר בהשוואה למערכות הקפאה אחרות.

המכשיר של אייסקיור המכשיר של אייסקיור המכשיר של אייסקיור

על פי מחקרים שנערכו בארה"ב, סרטן הריאות הינו גורם התמותה הגדול ביותר מכל סוגי הסרטן בקרב האוכלוסיה וגורם ליותר מקרי מוות מאשר 3 סוגי הסרטן שבאים אחריו (מעי גס, שד וערמונית) יחד. מחקרים אלה חוזים כי ב-2013 בארצות הברית בלבד יתגלו כ-228 אלף מקרים חדשים של סרטן הריאות ושיעור התמותה מהמחלה יגיע לכ-160,000 מקרים המהווים 27% ממקרי המוות כתוצאה מסרטן כלשהו.

 

ה-IceSense3™ הינו מוצר לטיפול בגידולים מסוג פיברואדנומה (Fibroadenoma), הבנוי ממערכת המזרימה חנקן נוזלי, במעגל סגור ומקפיאה באמצעות מחט ייחודית, פרי פיתוחה של החברה, גידולים שפירים בשד, תוך שמירה על הרקמות הבריאות בסביבת הגידול. פיברואדנומה הוא הגידול השפיר השכיח ביותר בשד. ל-IceSense3 אישור מנהל התרופות והמזון בארה"ב (FDA) לטיפול בגידולים סרטניים בשד.

 

חזי הימלפרב, נשיא ומנכ"ל אייסקיור: "אנו שמחים על ההצלחה בהשמדת גידולים של סרטן הריאות כיוון ששימוש בפלטפורמת ההקפאה שפיתחנו, עשויה לפתוח בפנינו שוק פוטנציאלי המוערך במאות אלפי מקרים חדשים בשנה בארה"ב לבדה. אנו מעריכים כי הצלחות נוספות בניסוי קליני בסרטן השד בארה"ב ובניסוי הקליני בסרטן הריאות ביפן ממצבות את אייסקיור היטב ועשויות לסלול בפנינו את הדרך לקחת חלק בהזדמנויות אלו".

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות