אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
דיווח: צ'לסי משלמת 130 אלף ליש"ט בשבוע לרוברטו די מתאו צילום: רויטרס

דיווח: צ'לסי משלמת 130 אלף ליש"ט בשבוע לרוברטו די מתאו

המאמן לשעבר של הקבוצה לא הצליח לא הגיע להסכם עם הבעלים על תשלום הפיצויים והוא ממשיך להשתכר 6.7 מיליון ליש"ט בשנה

13.11.2013, 15:57 | סוכנויות הידיעות

צ'לסי ממשיכה לשלם למנג'ר לשעבר רוברטו די מתאו 130 אלף ליש"ט בשבוע, שמסתכמים בסכום מרשים של 6.7 מילון ליש"ט בשנה, כך לפי תחקיר שפורסם ב"דיילי מייל".  

קראו עוד בכלכליסט

די מתאו. לא לוקח עבודות, צילום: גטי אימג די מתאו. לא לוקח עבודות | צילום: גטי אימג' די מתאו. לא לוקח עבודות, צילום: גטי אימג

די מתאו, שזכה באליפות הפרמיירליג ובצ'מפיונס ליג ב-2012 לאחר שהחליף את אנדרה וילאש בואש שפוטר בנובמבר של אותה השנה בעקבות אכזבתו של הבעלים רומן אברמוביץ' מהביצועים של הקבוצה..

עם זאת, ב"דיילי מייל" מדווחים כי המאמן האיטלקי לא הצליח לא הגיע להסכם עם הבעלים על תשלום הפיצויים, ולכן הוא ממשיך להרוויח את אותו שכר שהרוויח בימיו בסטמפורד ברידג'.

ניל אשטון, כתב הכדורגל של העיתון מדווח: "המאמן האיטלקי לא הצליח להגיע להסדר עם הבעלים רומן אברמוביץ' על החוזה לשלוש שנים לאחר פיטוריו, שישה חודשים אחרי שזכה בצ'מפיונס ליג כמאמן זמני."די מתאו הרוויח כבר קרוב ל-7 מיליו ליש"ט וימשיך לקטוף את השכר הגבוה עד יוני 2014. פירוש הדבר שהוא אינו מוכן לקחת עבודה אחרת בשכר מופחת".

שמו של די מתאו הוסר במהירות מרשימת המועמדים לתפקיד בסנדרלנד, הרי מדוע שיוותר על תשלום כל כך גבוה עבור כלום?

אם הדיווח בדיילי מייל הוא אכן נכון, אז די מתאו הופך לגרסת המאמן של וינסטון בוחרדה (Winston Bogarde) שידוע כמי שהרוויח משכורת מכובדת אף שרק לעיתים נדירות עלה בהרכב הפותח של הקבוצה. אם כי, די מתאו הוא לפחות גיבור אמיתי בצ'לסי, הודות להצלחה שלו הן כשחקן והן כמנג'ר.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות