אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
מטריקס השלימה פרויקט ERP בחברת אלקטרוניקס פרו

מטריקס השלימה פרויקט ERP בחברת אלקטרוניקס פרו

אלקטרוניקס פרו מספקת שירותי תמיכה למותגי היבואניות: מיניליין / סמליין וניופאן; היקף הפרויקט הכולל הינו כמיליון שקל

14.11.2013, 11:18 | כלכליסט
מטריקס השלימה פרויקט ליישום מקיף של מערכת ה-ERP תפנית בחברת אלקטרוניקס פרו, אחת מחברות השירות הגדולות בישראל למוצרי אלקטרוניקה וחשמל ביתיים. היקף הפרויקט הינו כמיליון שקל.

קראו עוד בכלכליסט

מערכת תפנית תטפל בניהול הפיננסי, לוגיסטי, ניהול השירות, וקשרי הלקוחות של החברה. המערכת מספקת באמצעות ממשק אחיד מידע אודות כל המותגים והמוצרים להם מספקת החברה שירות, תמונה מלאה של הלקוחות והטכנאים וכן מודול לניהול קריאות שירות.

מטריקס השלימה פרויקט ERP בחברת אלקטרוניקס פרו , צילום: גלעד קוולרצ מטריקס השלימה פרויקט ERP בחברת אלקטרוניקס פרו | צילום: גלעד קוולרצ'יק, shutterstock מטריקס השלימה פרויקט ERP בחברת אלקטרוניקס פרו , צילום: גלעד קוולרצ

המערכת כוללת מידע מפורט אודות המוצרים השונים המוצג לנציגי השירות בזמן שיחות השירות עם לקוחות. מערכת תפנית תשרת משתמשים מסוגים שונים ביניהם מנהלים, נציגי שירות במוקד, טכנאים, אנשי כספים ולוגיסטיקה.

 

לדברי רפי מקסימוב, בעלי חברת אלקטרוניקס פרו: "מערכת תפנית משדרגת את הפעילות שלנו הן בהיבט השירות ללקוחות והן בהיבט הניהול, השליטה והבקרה על פעילות הארגון. בעתיד הקרוב אנו מתכננים לשלב גם את מודול ניהול המעבדות של תפנית וליישם מסופונים ניידים לטכנאים, המתממשקים עם המערכת".

לדברי, אלי ירקוני, מנהל מכירות ופיתוח עסקי בחטיבת מערכות עסקיות במטריקס: "בטרם יישום מערכת ה-ERP תפנית עבדו בחברה באמצעות מערכות בפיתוח עצמי, המעבר למערכת ERP ייעודית לחברות המספקות שירות ותמיכה תאפשר לחברה לשפר את מהירות התגובה ללקוחות ולעבוד עם מאגר גדול של לקוחות, מותגים וטכנאים".
שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות