אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
נדחתה בקשת דוברת רשות השידור לקבל הגנה כחושפת שחיתות

נדחתה בקשת דוברת רשות השידור לקבל הגנה כחושפת שחיתות

מבקר המדינה מצא כי אין תשתית עובדתית המצביעה על התנכלות לדוברת לינדה בר על ידי יו"ר הרשות אמיר גילת בתגובה לחשיפת מעשי שחיתות על ידה

17.11.2013, 13:59 | אופיר דור

מבקר המדינה יוסף שפירא דחה את בקשתה של דוברת רשות השידור לינדה בר לקבל צו הגנה לעובד. בר פנתה לפני מספר חודשים בבקשה לקבל צו הניתן לעובדים החושפים מעשי שחיתות במקום עבודתם והמגן עליהם מסכנת פיטורים. בר טענה כי נפלה קורבן להתנכלות מצד יו"ר רשות השידור אמיר גילת על רקע חשיפת פעולות שביצע בניגוד לכללי המינהל התקין.

אמיר גילת, יו"ר רשות השידור אמיר גילת, יו"ר רשות השידור אמיר גילת, יו"ר רשות השידור

גילת והדוברת בר, באמצעות פרקליטתה עו"ד אלמוגית אביטל, קיבלו הבוקר (א') הודעה מנציבות תלונות הציבור במשרד מבקר המדינה לפיה לאחר בחינת התלונה לרבות חומרים נוספים שאסף צוות הבירור, לא נמצא כי מתקיימים התנאים בחוק לתת לבר צו הגנה. בדיקת המבקר העלתה כי אין תשתית עובדתית המצביעה על התנכלות למתלוננת מצד יו"ר הרשות בתגובה על חשיפת מעשי שחיתות על ידה.

בר טענה כי התמוטטה ונזקקה לטיפול תרופתי בעקבות התנהלותו של גילת כלפיה. בפנייה למבקר טענה בר כי בעקבות חשיפת שחיתויות לכאורה של גילת על ידה, החמירה והחריפה התנכלותו אליה והוא רוקן את תפקידה כדוברת מכל תוכן.

גם בקשה שהגיש מנכ"ל רשות השידור יוני בן מנחם לקבל צו הגנה ממבקר המדינה מפני היו"ר גילת נדחתה לאחרונה.

מבר נמסר בתגובה כי "למדנו מכלי התקשורת הבוקר על עמדת נציב קבילות הציבור. התוצאה אליה הגיע הנציב למרבה הצער, היא תוצאה מוזרה ומקפחת שאינה עושה עימי צדק. עו"ד אלמוגית אביטל ואני למדים את עמדת המבקר ובהתאם לכך ננקוט בהליכים ככל שיהיה בזה צורך".

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות