אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
סוכנות הידיעות בלומברג פיטרה 50 כתבים ועורכים צילום: shutterstock

סוכנות הידיעות בלומברג פיטרה 50 כתבים ועורכים

מדובר בסבב הפיטורים היומי הגדול ביותר ב-30 שנות ההיסטוריה של החברה, המייצג 2% מכוח העבודה; בשבוע שעבר פוטרו 10 עובדים נוספים בחטיבת הטלוויזיה

19.11.2013, 11:49 | סוכנויות הידיעות

סוכנות בלומברג פיטרה ביום שני 50 כתבים ועורכים, סבב הפיטורים היומי הגדול ביותר ב-30 שנות ההיסטוריה של החברה, המייצג 2% מכוח העבודה, כך מדווח הניו יורק פוסט. בנוסף לכך, בשבוע שעבר פוטרו 10 עובדים בחטיבת הטלוויזיה.

קראו עוד בכלכליסט

דובר מטעם בלומברג מסר בתגובה כי לא מדובר בקיצוצים עמוקים כל כך, וכי חלק מהאנשים פשוט יעברו תפקיד כך שהמספר הכולל של המפוטרים "יהיה פחות מ-40". הפיטורים התרחשו בעיקר בחטיבת התרבות והבידור, בעוד שהמשרדים בוושינגטון, שבשנים האחרונות התרחבו, נאלצו לספוג קיצוץ של שמונה עובדים. "בלומברג סיימה היום לכסות נושאי תרבות", צייץ בטוויטר ג'רמי ג'ררד, מבקר התיאטרון, שנמנה בין המפוטרים.

אילוסטרציה, צילום: shutterstock אילוסטרציה | צילום: shutterstock אילוסטרציה, צילום: shutterstock

"המוראל מעולם לא היה נמוך יותר", סיפר אחד העובדים לפוסט. לדבריו העורך הראשי מתיו ווינקלר שלח מכתב לעובדים, ובו ציין כי הפיטורים הם חלק מתכנית ארגון מחדש שאושרה באוקטובר. אולם העובדים התלוננו כי המכתב היה מנוכר וכמעט ולא התייחס באופן מפורש לפיטורים.

אחד המפוטרים הוא כתב בלומברג בהונג קונג מייקל פורסיית, אמנם הוא פוטר לאחר שנחשף כי הדליף שבבלומברג ביטלו פרסום של כתבה בסין מחשש להרגיז את הרשויות.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות