אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
"מניית פריגו מפחידה, היא נסחרת במחיר גבוה מאד" צילום: מיקי נועם אלון

ועידת כלכליסט

"מניית פריגו מפחידה, היא נסחרת במחיר גבוה מאד"

כך אמר יונתן קרייזמן מכלל פיננסים בוועידת שוק ההון של "כלכליסט" - "המניה נמצאת בשיא כל הזמנים שלה ועולה אבל השוק לא תמחר עדיין השפעות חיצוניות שיש לה"

19.11.2013, 14:14 | מאיר אורבך
מניית פריגולקנות או למכור? במסגרת דיון שנערך בזירת ההשקעות בוועידת שוק ההון של "כלכליסט" חוסר הסכמה ניכר בין יונתן קרייזמן, מנהל מחלקת המחקר בכלל פיננסים ברוקראז' לסבינה לוי, אנליסטית פרמצבטיקה ותקשורת בלידר שוקי הון לגבי מניית פריגו.

קראו עוד בכלכליסט

בעוד לוי מאמינה גדולה במניית החברה רואה קרייזמן את פריגו כמניה מפחידה אשר נמצאת במחיר גבוה מידי. "זו מניה עם ראיה לשנים רבות זו מניה עם חשיבות רבה זה לא מניה לטווח קצר או ראיה של רווחים והכנסות", אומרת לוי. לעומתה אומר קרייזמן "המניה קצת מפחידה אותנו היא נסחרת במחיר גבוה מאוד ואני לא חושב שניתן לסמוך עליה לטווח ארוך. המניה אמנם נמצאת בשיא כל הזמנים שלה ועולה אבל השוק לא תמחר עדיין השפעות חיצוניות שיש למניה, אני מאמין שבעתיד השוק יתמחר אותן".

ועידת שוק ההון 2013 מימין: יונתן קרייזמן, רחלי בינדמן, סבינה לוי, צילום: מיקי נועם אלון ועידת שוק ההון 2013 מימין: יונתן קרייזמן, רחלי בינדמן, סבינה לוי | צילום: מיקי נועם אלון ועידת שוק ההון 2013 מימין: יונתן קרייזמן, רחלי בינדמן, סבינה לוי, צילום: מיקי נועם אלון

"אני חושבת שרכישת חברת אלן מאוד קלה לעיכול מבחינת החברה למרות שהיא רכישה גדולה" אומרת לוי "תרופת הטיסברי אמנם לא תקפיץ את החברה לשמיים אבל היא תספק לה בשר לעוד מספר שנים". לעומתה קרייזמן חושב שהרכישה האחרונה היתה גדולה על פריגו. "אני חושב שזה היה צעד אחד רחוק מידי של ההנהלה. תרופת הטיסברי שאותה רכשה החברה אינה מייצרת ברבעונים האחרונים את ההכנסות שציפתה. אמנם לחברה יש הנהלה טובה מאוד אבל כנראה שהלכה צעד אחד רחוק מידי ברכישה האחרונה".

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות