אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

ג'רמי לוין: "עשיתי עלייה ועכשיו אני מובטל"

המנכ"ל המודח של ענקית הגנריקה: "אם יש לכם הצעות בשבילי - אני אשמח. עצה שלי תעברו היטב על חוזה ההעסקה שלכם לפני החתימה"

20.11.2013, 12:28 | ניר צליק

"אני גאה בתפקיד הקודם שלי כמנכ"ל טבע, חברה שהיא מקור לגאווה לישראל. טבע נבנתה סביב 47 אלף אנשים מסורים שעובדים קשה עם הנהלה חזקה. אני רואה כמה מהם פה ומאחל להם הצלחה בהמשך. שמחתי לעבוד איתם" - כך אמר אמש ג'רמי לוין, שהודח בסוף אוקטובר מתפקיד מנכ"ל טבע. הוא דיבר בטקס הסיום של תוכנית ה-MBA קלוג-רקנאטי של אוניברסיטת תל אביב.

ג ג'רמי לוין | צילם: אוראל כהן ג

לוין הוסיף כי "עשיתי עלייה ואני בלתי מועסק. אם יש לכם הצעות בשבילי - אני אשמח. וברצינות, בטווח הקרוב אני מתכנן להקדיש את הזמן בלראות את ישראל ובלפגוש ישראלים מכל הסוגים וליהנות ממה שהמדינה יכולה להציע. אני רוצה להדוות לכל אלה ששלחו לי מכתבי תמיכה, וזה מזכיר לי את החום שיש בחברה הישראלית ואני שמח להיות ישראלי בעצמי".

לוין אמר לבוגרי התוכנית כי "על הכתפיים שלכם מונח לא רק העתיד של הכלכלה המקומית והעושר שלכם. כדי להפוך את האזור הזה ליציב אנחנו צריכים לפתור אתגרים פנימיים שהם ספציפיים לישראל. צריך שתהיה השכלה בכל הסקטורים בחברה הישראלית. כל קבוצה צריכה שיהיה לה מקום חשוב בחברה וחלק חשוב בכלכלה. זו משימה קשה. אני מאמין שהמפתח לחברה יציבה ודמוקרטית הוא כלכלה שיהיו לה מספיק הכנסות כדי לממן את צרכי החברה והביטחון וכזו שתתמוך בחינוך של כולם".

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות