אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
החללית יוצאת לדרך: אפל קיבלה אישור לבניית המטה החדש שלה

החללית יוצאת לדרך: אפל קיבלה אישור לבניית המטה החדש שלה

הקמפוס העצום ייתפרש על פני 260 אלף מ"ר ויכלול פארק רחב ידיים ובו עצי פרי, חניון ל-2,400 כלי רכב, חדר כושר עצום ועוד. בנוסף, יוקם בו אודיטוריום גדול בו ייחשפו מוצרי החברה הבאים

20.11.2013, 11:44 | עומר כביר
מועצת העיר קופרטינו נתנה לאפל אישור סופי להקים את קמפוס "החללית" החדש שלה. כך לפי דיווח של אתר מעריצי אפל, Macrumers. “לכו על זה, אנחנו להוטים לראות את זה קורה", אמר ראש העיר קופרטינו, אורין מהוני, בתום הדיון במועצת העיר שבו התקבלה ההחלטה פה אחד.

קראו עוד בכלכליסט

ההחלטה התקבלה אחרי שאפל הסכימה להגדיל את כמות המע"מ העירוני שהיא משלמת בקופרטינו. לפי דיווח של הלוס אנג'לס טיימס, ב-2012 הפעילות אפל נדרשה לשלם על רכישות שביצעה בעיר מע"מ עירוני בסך 12.7 מיליון דולר.

מטה אפל המתוכנן מטה אפל המתוכנן מטה אפל המתוכנן

כמחצית מסכום זה, 6.2 מיליון דולר, הוחזרה לחברה במסגרת הסכם שהיה קיים בינה לבין העירייה. לפי הסיכום החדש, שיעור ההחזרה יופחת מ-50% ל-35%, כך שלו היה ההסכם מוחל רטרואקטיבית על 2012 הייתה אפל משלמת 1.8 מיליון דולר נוספים במע"מ עירוני - כסף לפיצוחים מבחינתה, אבל תוספת משמעותית לתקציב העירייה.

הקמפוס העתידני יעוצב בצורת טבעת ענקית בגודל 260 אלף מ"ר, שבמרכזה, לפי תרשימים שהוצגו, מעין פארק פרטי נרחב לעובדי אפל. שטח המשרדים צפוי לעמוד על 56 אלף מ"ר, כשבנוסף עתיד הקמפוס לכלול חדר כושר בשטח של 9,300 מ"ר ואולם כנסים בשטח של 11 אלף מ"ר. מתחת למתקן יבנה חניון תת קרקעי ובו מקום ל-2,400 כלי רכב.
שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות