אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
שבוע טכנולוגי: איך מגיעים לחצי מיליארד בקנדי קראש?

שבוע טכנולוגי: איך מגיעים לחצי מיליארד בקנדי קראש?

משחק המובייל הממכר של King שובר שיאי הכנסות והחברה מתכננת לצאת להנפקה, נשים מאיישות 60% ממשרות ההייטק החדשות בארה"ב וראיון עם אנשי החברה ששולחת מדפסות 3D לחלל

22.11.2013, 09:38 | ניצן סדן
קנדי קראש שובר שיאים: הגיע לחצי מיליארד התקנות

שחקן ממוצע על גבי האייפון מוציא על המשחק שלושה דולרים מדי חודש. קינג, מפתחת המשחק, יוצאת להנפקה על פי שווי שוק של 7 מיליארד דולר.

ממכר ואף רווחי. קנדי קראש ממכר ואף רווחי. קנדי קראש ממכר ואף רווחי. קנדי קראש

גבירותי, מהפך: נשים איישו 60% מהמשרות החדשות בהייטק בארה"ב

מריסה מאייר, מנכ"לית יאהו, צילום: עמית שעל מריסה מאייר, מנכ"לית יאהו | צילום: עמית שעל מריסה מאייר, מנכ"לית יאהו, צילום: עמית שעל

חברות הטכנולוגיה האמריקאיות גייסו יותר נשים מגברים מאז תחילת 2013. עדיין לא ברור אם הסיבה לכך היא תוכניות יזומות של ממשל אובמה או השפעת נשים בכירות בתעשייה כמריסה מאייר, מג ויטמן ואחרות.

הזמנות האייפון 5C מדשדשות: פוקסקון תסגור פס ייצור, תתמקד ב-5S

מכירות לא מספקות וצמצום היקף ההזמנות מצד אפל הביאו את פוקסקון לסגור את פס הייצור. במקביל, הגדילה אפל ב-75% את שיעור הזמנות דגם 5S המתקדם והיקר, שפופולרי מאחיו המוזל גם במדינות מתפתחות.

כמה אסטרונאוטים צריך בשביל להדפיס נורה?

עובדי החברה, במטוס מיוחד של נאס"א שמדמה תנאי חוסר כבידה, צילום: NASA-Bill Stafford עובדי החברה, במטוס מיוחד של נאס"א שמדמה תנאי חוסר כבידה | צילום: NASA-Bill Stafford עובדי החברה, במטוס מיוחד של נאס"א שמדמה תנאי חוסר כבידה, צילום: NASA-Bill Stafford

מדפסת התלת ממד של הסטארט-אפ Made In Space מאפשרת לייצר חומרים בסביבה ללא כוח משיכה, ובכך מתמודדת עם אחת הבעיות הקשות של נאס"א: שינוע חומרים למרחק מיליוני קילומטרים.

סכנה לפרטיות: צופים בטלוויזיית LG חכמה? היא צופה בכם בחזרה

בטלוויזיות החברה קיימת תכונה שמתעדת במה צפיתם ומתי. לקוח שגילה את האפשרות לא הצליח להשביתה. כשפנה לשירות הלקוחות, טענה LG שאיסוף המידע לגיטימי. בעקבות הפרסומים, טענה הנציגות בישראל שהדגמים לא נמכרים בארץ.

גוגל ומיקרוסופט מכפילות מאמציהן במלחמה בפדופיליה ברשת

שתי החברות הציגו את הישגי הפרויקט המשותף שלהן לחיסול הפדופיליה המקוונת: ירידה של 20% בחיפוש תכנים פדופיליים. בהמשך, תכלול התוכנית גם ייעוץ נפשי לפדופילים שמחפשים מרפא לסטייתם, הודעות אזהרה לגולשים ועוד.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות