אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
נמאס לכם להיות הרווקים היחידים בסביבה? אפליקציה חדשה תייצר עבורכם זוגיות דמיונית צילום: shuterstock

נמאס לכם להיות הרווקים היחידים בסביבה? אפליקציה חדשה תייצר עבורכם זוגיות דמיונית

סטארט אפ חדש ששמו "חברה בלתי נראית" עוזר למנויים שלו לשכנע את הסביבה שהם במערכת יחסים על ידי שליחת הודעות לפלאפון, מתנות ואפילו שינוי הסטטוס בפייסבוק

25.11.2013, 17:08 | סוכנויות הידיעות
אם לא כל כך הולך לכם בעולם הדייטים, ונמאס לכם מהמבטים השיפוטיים מצד המשפחה והחברים, תוכלו מעכשיו לזייף מערכת יחסים תמורת תשלום חודשי.

קראו עוד בכלכליסט

סטארט אפ חדש בעל השם הקליט "חברה בלתי נראית" (Invisible Girlfriend), מציג עצמו כפתרון לאנשים שמתקשים למצוא את העזר שכנגד. החברה מספקת למנויים הפוטנציאלים אפשרויות כמו קבלת הודעות סמס, "אינטראקציות חירום", שליחת מתנות ושינוי סטטוס מערכת היחסים בפייסבוק, שיעזרו להם לשכנע את הסביבה כי אינם רווקים חסרי תקנה.

חברה בלתי נראית. פתרון לאנשים שמתקשים למצוא את העזר שכנגדם, צילום: shutterstock חברה בלתי נראית. פתרון לאנשים שמתקשים למצוא את העזר שכנגדם | צילום: shutterstock חברה בלתי נראית. פתרון לאנשים שמתקשים למצוא את העזר שכנגדם, צילום: shutterstock

"הקהל שלנו ככל הנראה יגיע ממגוון סיטואציות: אולי הם במערכת יחסים חד מינית שהם מעדיפים להסתיר מקרובי משפחה, הם מנסים לדחות חיזורים לא רצויים מצד חבר לעבודה או שהם פשוט מעדיפים להתמקד בעבודה על חשבון הרומנטיקה", מסביר יוצר השירות מאט הומן מיהו קהל היעד.

החברה, שנמצאת עדיין בשלבי טרום השקה, מציעה שלושה מסלולי רישום חודשיים: "רק דיבורים", במסגרתו מקבלים הודעות סמס, שיחות ממוחשבות ומתנות. מסלול זה עולה 9.99 דולר בחודש. המסלול השני "הופכים להיות רציניים", כוללת בנוסף גם שינוי בסטטוס בפייסבוק, הודעות קוליות ומתנות בעלות חודשית של 29.99 דולר. המסלול השלישי "כמעט מאורסים", מציע בעלות של 49.99 דולר גם "אפיון של החברה" ושיחות טלפון.

"אנחנו לא מנסים ליצור חברה שהם יוכלו להאמין בקיומה – שזו רמה אחרת לגמרי של טכנולוגיה", הוסיף הומן. "אנחנו פשוט מספקים להם סיפור טוב יותר לספר לסביבה, גם אם לא מדובר בסיפור אמיתי".

הרעיון עלה לראשונה בתור בדיחה, אבל צוות של עשרה מפתחים ואנשי עסקים חברו יחד כדי ליצור מודל ראשוני בתוך 54 שעות. "זה עבר מ'בוא נעשה צחוקים' ל'יש לנו מספיק כשרון לבנות משהו שפועל", ציין הומאן.

בינתיים השירות מספק רק חברות דמיוניות, אך יש תכניות גם לפתח מודל של חבר דמיוני.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות