אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
קמטק נכנסת לשוק הדפסות התלת מימד

קמטק נכנסת לשוק הדפסות התלת מימד

מנכ"ל החברה, רועי פורת, אמר בשיחת ועידה כי החברה התגברה על מרבית הקשיים הטכניים הנוגעים למדפסת עצמה, וכי הוא מצפה שבשנה הבאה תושק המדפסת

25.11.2013, 17:08 | ניר צליק

קמטק נכנסת לתחום חדש - מדפסות התלת מימד. בימים האחרונים זינקה מניית קמטקבעשרות אחוזים, כאשר אחת ההערכות היתה כי החברה עומדת על סף רכישה. עם זאת, קמטק, המייצרת מעגלים מודפסים, הכחישה את ההשקעות ופירסמה דיווח לפיו היא לא מקיימת מגעים לקראת רכישה. 

אחת מהסיבות שהיא ככל הנראה הקטליזאטור המרכזי לגל העליות במניה בימים האחרונים היא כניסתה של החברה לתחום חדש לגמרי מבחינתה. עד כה עסקה החברה בעיקר בהדפסת מעגלים עבור חברות אחרות, אלא שכעת היא נכנסת לתחום מדפסות התלת ממד.

רועי פורת, צילום: דימטרי שבצינקו רועי פורת | צילום: דימטרי שבצינקו רועי פורת, צילום: דימטרי שבצינקו

בשיחת הוועידה שערכה החברה עם פרסום דו"חות הרבעון לפני מספר ימים, אמר מנכ"ל החברה, רועי פורת, כי הם התגברו על מרבית הקשיים הטכניים הנוגעים למדפסת עצמה, וכי הוא מצפה כי בשנה הבאה תושק המדפסת באופן רשמי. שוק היעד של המדפסת הוא 600 - 700 מיליון דולר. מדובר במדפסת הראשונה בעולם למעגלים מודפסים. 

הסיבה לזינוק הנוכחי היא לא רק ההכרזה של קמטק בשבוע שעבר, אלא גם העובדה כי מספר גופי השקעות אמריקאיים המתמחים בהשקעה בחברות קטנות-בינוניות החליטו לצרף את החברה בעקבות ההכרזה לפורטפוליו ההשקעות שלהם.

קמטק סיימה את הרבעון השלישי עם הכנסות של 21.7 מיליון דולר, ירידה של 8% לעומת הכנסות של 23.7 מיליון דולר ברבעון המקביל. הרווח הנקי הסתכם ב545 אלף דולר לעומת רווח של 3.1 מיליון דולר ברבעון המקביל.
שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות