אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
אורביט תספק מערכות עקיבה לגורם בטחוני ישראלי ב-3 מיליון שקל

אורביט תספק מערכות עקיבה לגורם בטחוני ישראלי ב-3 מיליון שקל

החברה תספק ,את המערכות כחלק מהצטיידות המשך של הלקוח. חוזה זה מצטרף להזמנות שסיפקה השנה אורביט למשרד הביטחון בהיקף כולל של כ-15 מיליון שקל

26.11.2013, 12:56 | כלכליסט

חברת אורביט העוסקת בתקשורת לווינים, מערכות עקיבה ומערכות לניהול תקשורת ושמע במטוסים, הודיעה אתמול (ב') על מכירת המשך של מערכות עקיבה ניידות ליישומיי תקשורת בשוק הביטחוני-ממשלתי בישראל.

קראו עוד בכלכליסט

החברה זכתה בחוזה גדול בהיקף של למעלה מ-3 מיליון שקל מחברה ביטחונית ממשלתית בישראל. זוהי הזמנת המשך למערכת שפותחה במיוחד ליישומים טקטיים הדורשים עבודה תוך כדי תנועה ובתנאי מזג אוויר קיצוניים.

אורביט סיפקה מערכות ב-15 מיליון שקל למשרד הביטחון השנה, צילום: עומר הכהן אורביט סיפקה מערכות ב-15 מיליון שקל למשרד הביטחון השנה | צילום: עומר הכהן אורביט סיפקה מערכות ב-15 מיליון שקל למשרד הביטחון השנה, צילום: עומר הכהן

זה איננו החוזה הראשון של החברה עם גורמי הביטחון, אורביט השלימה עד כה השנה אספקת מערכות בהיקף כולל של כ-15 מיליון שקל למשרד הביטחון.

המערכת שתסופק במסגרת עסקת המשך זו הינה מערכת העקיבה AL-4012. לדברי החברה המערכת עומדת בתנאי הניוד הצבאיים המחמירים ובעלת יכולת עקיבה מהירה במיוחד תוך שמירה על קשר רציף עם האובייקט המשדר.

לדברי עופר גרינברגר, מנכ"ל אורביט: "לאורך השנים הוזמנו מספר גדול של מערכות אלו מלקוח זה ועתה אנו שמחים על ההזמנה החוזרת. כמו כן מייצגת הזמנה זו את המגמה בשוק העולמי בביקוש למערכות מעין אלה".

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות