אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
מפרזנטורית לשותפה: בר רפאלי תחזיק ב-5% מקרולינה למקה צילום: MCT

מפרזנטורית לשותפה: בר רפאלי תחזיק ב-5% מקרולינה למקה

רשת המשקפיים שנוסדה לפני שלש שנים בתל אביב מונה כיון 40 נקודות מכירה בארץ. לדברי מנכ"ל הרשת, יובל שני, מדובר במהלך שמהווה נדבך משמעותי במהלך הגדלת החברה

26.11.2013, 13:11 | נורית קדוש
אחרי שהצטרפה כפרזנטורית המותג, הופכת הדוגמנית הבינלאומית, בר רפאלי, לשותפה ברשת המשקפיים Carolina Lemke Berlin . רפאלי תחזיק ב-5% מהחברה הנמצאת בבעלותם של מספר אנשי עסקים, המחזיקים גם ברשת האופנה "הודיס" ורשת האקססורייז "טופ טן". רשת קרולינה למקה ברלין מונה 42 סניפים ברחבי הארץ.

רפאלי. פרזנטורית ושותפה, צילום: אם סי טי רפאלי. פרזנטורית ושותפה | צילום: אם סי טי רפאלי. פרזנטורית ושותפה, צילום: אם סי טי

יובל שני, מנכ"ל ושותף ברשת מסר כי החברה שינתה את כללי המשחק בשוק המשקפיים בישראל וכיום מהווה מותג חזק ומוביל בעולם המשקפיים. ״אין לי ספק, כי נוביל את שוק המשקפיים למקומות יצירתיים ואופנתיים וכי שיתוף הפעולה עם בר רפאלי יוליד פרוייקטים נוספים בהמשך. כניסתה של בר רפאלי כשותפה חדשה, מהווה נדבך משמעותי במהלך להגדיל את הפעילות החברה ולבסס את מעמדה כמובילה בשוק המשקפיים בישראל".

רשת המשקפים קרולינה למקה ברלין נוסדה לפני כשלוש שנים בישראל ומתעתדת לפתוח כ-20 נקודות מכירה נוספות בשנה הקרובה.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות

7 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

6.
שני סוגים של אנשים (למגיב 3)
אלו שהם יזמים: מנסים להצליח. להשיק מותג, לייצר ערך. הם נבחנים בקופה (זה המקום שסופרים את הכסף מלקוחות שבחרו בבחירה חופשית את המוצר המדובר) אלו שהם בכיינים: עובדים בעבודה משמימה, כועסים על כל העולם ובמיוחד על אלו שהם מוכשרים יותר ואמיצים יותר. הם נמדדים בכמות הטוקבקים מעוררי הרחמים שהם מייצרים.
יו יו  |  30.11.13
3.
קרולינה למקה ברלין?
מי זו קרולינה למקה? איפה היא למדה עיצוב או פלסטיקה? איפה היא למדה אופטומטריה? או איפה בדיוק בברלין נוסדה החברה? או המילים אחרות,מה אתם מזיינים ת'סכל עם השם המפוצץ שאין מאחוריו כלום ושום דבר מלבד רעש,צילצולים ודוגמנית יפייפיה,שהיא הדבר היחיד בחברה המומצאת שלכם שיש לה קבלות..... מצער אותי לחשוב שחברה מומצאת שכזאת שקרוב לודאי מייצרת סחורה חרא בסין ומוכרת אותה במחירים מופקעים למוצר באמת תצליח,בזכות יחסי ציבור ופירסם.מעליב!
אורית , ת"א  |  28.11.13
לכל התגובות