אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
דויטשה טלקום חנכה את מעבדות החדשנות של החברה באוניברסיטת בן-גוריון צילום: דני מכליס

דויטשה טלקום חנכה את מעבדות החדשנות של החברה באוניברסיטת בן-גוריון

בפרוייקטי המחקר של דויטשה טלקום מועסקים כ-100 עובדים בהם חברי סגל אקדמי, סטודנטים, תלמידי מחקר לתואר שני ושלישי ומתכנתים

27.11.2013, 11:49 | רפאל קאהאן

ענקית התקשורת הגרמנית, דויטשה טלקום, חנכה אתמול (ג') את המשרדים ומעבדות החדשנות של החברה בפארק ההייטק שליד אוניברסיטת בן- גוריון בנגב. באירוע נחכו מנכ"ל החברה היוצא רנה אוברמן, מנכ"ל הנכנס טיימותאוס הוטגס ונשיאת אוניברסיטת בן-גוריון, פרופ' רבקה כרמי.

קראו עוד בכלכליסט

המעבדות, שהושקו משתרעות על שטח של כ-950 מ"ר, והינן המעבדות היחידות של החברה מחוץ לגרמניה. במעבדות מועסקים למעלה כ-100 עובדים ובהם חברי סגל אקדמי, דוקטורנטים ומתכנתים.

רנה אוברמן מנכ"ל דויטשה טלקום היוצא, צילום: מאיר אזולאי רנה אוברמן מנכ"ל דויטשה טלקום היוצא | צילום: מאיר אזולאי רנה אוברמן מנכ"ל דויטשה טלקום היוצא, צילום: מאיר אזולאי

מעבדות החדשנות של דויטשה טלקום באוניברסיטת בן-גוריון בנגב עוסקות בתחום של אבטחת המרחב המקוון, מערכות המלצה ועיבוד של נתונים רבים הזמן אמת. פרופ' יובל אלוביץ מהמחלקה להנדסת מערכות מידע באוניברסיטה, מנהל את המעבדות ומוביל אותן. המשימה שהציבה לעצמה החברה בשיתוף עם חוקרי אוניברסיטת בן-גוריון הינה לבחון ולפתח טכנולוגיות פורצות-דרך, המובילות ליתרונות תחרותיים, תוך יצירת הזדמנויות עסקיות חדשות.

מגדלור של חדשנות

"השותפות החשובה בין האוניברסיטה וחברת דויטשה טלקום אינה דבר מובן אליו", ציינה נישאת האוניברסיטה, פרופ' רבקה כרמי, תוך שהיא מדגישה שהמעבדות החלו את פעילותן לפני כ-8 שנים, ומרכזות מאז פעילות חדשנות בהשקעות של עשרות מיליוני דולרים. "המעבדות מאפשרות לסטודנטים להשתלב בעולם ההיי-טק ובמחקרים בתחומים מבוקשים, כגון אבטחת המרחב המקוון, מערכות המלצה, למידת מכונה ועוד" ציינה פרופ' כרמי.

"שיתוף הפעולה של המעבדות שלנו עם האוניברסיטה הוא בפירוש יוצא מן הכלל במערך השותפויות הבינלאומי שלנו עם מכוני מחקר, אוניברסיטאות, שותפים תעשייתיים, וסטארט-אפים", ציין רנה אוברמן.

המנכ"ל הנכנס של החברה, טימותאוס הוטגס אמר כי:"מעבדות החדשנות של דויטשה טלקום כאן, בישראל ((T-Labs@BGU) , הפכו למגדלור של חדשנות עבורנו, מאז חנוכתם ב-2006. בהתמקדותם בנושאים תעשייתיים מהותיים, כמו ביג דאטה, ומעל לכל סייבר סקויוריטי, תורמות המעבדות לחידוד היכולות התחרותיות של דויטשה טלקום".

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות