אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
מבחן הריסוק הגדול: ציון מאכזב ל-BMW, ציון גבוה למיצובישי

מבחן הריסוק הגדול: ציון מאכזב ל-BMW, ציון גבוה למיצובישי

ארגון הבטיחות האירופי, EURONCAP, פרסם היום את תוצאות המבחן ובו השתתפו גם רכבים חשמליים. בין הרכבים שקיבלו ציון גבוה ועתידים להגיע לישראל: מאזדה 3 ופיז'ו 308 החדשות

27.11.2013, 12:42 | תומר הדר
ארגון הבטיחות האירופי, EURONCAP, מפרסם היום (ד') את תוצאות אחד ממבחני הריסוק הגדולים ביותר שנערכו בשנים האחרונות. במסגרת המבחן נבדקה עמידותם בתאונות של דגמים חדשים רבים. חלק מהדגמים מיועדים לשיווק בישראל וחלקם חשמליים.

קראו עוד בכלכליסט

ההפתעה הגדולה של המבחן היא ציון הריסוק שקיבלה ב.מ.וו I3 החשמלית: ארבעה כוכבים מתוך חמישה. כיום רוב יצרני הרכב מייצרים דגמים הזוכים לציון מלא של חמישה כוכבים מתוך חמישה וציון של ארבעה כוכבים נחשב כיום חריג.

לצד הב.מ.וו החשמלית נבחנה גם מיצובישי אאוטלנדר פלאג אין הייבריד, גרסתה החשמלית של מיצובישי אאוטלנדר, המצוידת הן במנוע בנזין והן במנוע חשמלי. האאוטלנדר פלאג אין הייבריד, שתשווק בישראל בשנה הבאה קיבלה ציון מלא של חמישה כוכבים.

מיצובישי אאוטלנדר. הגרסה החשמלית זכתה לחמישה כוכבים מיצובישי אאוטלנדר. הגרסה החשמלית זכתה לחמישה כוכבים מיצובישי אאוטלנדר. הגרסה החשמלית זכתה לחמישה כוכבים

לצד הדגמים החשמליים נבחנו גם רכבים נוספים המיועדים בחלקם לשיווק בישראל. כך, מאזדה 3 החדשה קיבלה ציון מלא של חמישה כוכבים, כמו גם פיז'ו 308 החדשה המיועדת להגיע לישראל בשנה הבאה. גם מכונית המנהלים מזראטי גיבלי זכתה לציון מלא של חמישה כוכבים. עם זאת, בדומה לב.מ.וו, רכבים נוספים שהשתתפו במבחן זכו לציון חלקי של ארבעה כוכבים בלבד ובינהם: פורד אקוספורט, ניסאן נוט ופולקסווגן T5 המסחרית.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות