אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
אלטק: הכנסות שיא של 12.8 מיליון דולר, המניה זינקה ב-53% צילום: עמית שעל

אלטק: הכנסות שיא של 12.8 מיליון דולר, המניה זינקה ב-53%

בשורה התחתונה דיווחה חברת המעגלים המודפסים על רווח נקי של 9 סנט למניה, יותר מפי שלושה מהרווח ברבעון המקביל אשתקד

27.11.2013, 23:12 | ערן סוקול

חברת אלטק(ELTK) מפתח תקווה, דיווחה על 11 רבעונים רצופים של רווחיות עם הכנסות שיא ברבעון השלישי של השנה שהסתכמו ב-12.8 מיליון דולר, גידול של 18.5% בהשוואה להכנסות של 10.8 מיליון דולר ברבעון המקביל אשתקד.

קראו עוד בכלכליסט

בשורה התחתונה דיווחה החברה על רווח נקי לרבעון שהסתכם ב-585 אלף דולר או 9 סנט למניה, יותר מפי 3 בהשוואה לרווח נקי של 135 אלף דולר או 2 סנט למניה ברבעון המקביל.

הרווח הגולמי של אלטק ברבעון השלישי הסתכם ב-2.3 מיליון דולר כ-18.3% מההכנסות, בהשוואה לרווח גולמי של 1.7 מיליון דולר כ-16.1% מההכנסות ברבעון המקביל.

ה-EBITDA עמד על 1.2 מיליון דולר לעומת EBITDA של 680 אלף דולר ברבעון המקביל.

ארז מלצר, היו"ר היוצא של אלטק, ציין כי "על אף שאני ממשיך לכהן כדירקטור בחברה, אני שמח לסיים את תקופת כהונתי כיו"ר עם תוצאות רבעון כה רווחי והכנסות שיא. אני בטוח שמר יצחק ניסן, יו"ר הדירקטוריון הנכנס, יוביל את החברה במסלול של צמיחה ורווחיות, ויסייע לייצר ערך מוסף עבור המשקיעים, ויחזק את מעמד החברה כמובילה בתחום ייצור מעגלים מודפסים ברמה הגבוהה ביותר".

אריה רייכרט, מנכ"ל אלטק , צילום: עמית שעל אריה רייכרט, מנכ"ל אלטק | צילום: עמית שעל אריה רייכרט, מנכ"ל אלטק , צילום: עמית שעל

אריה רייכרט, נשיא ומנכ"ל אלטק מסר: "ההשקעה של ניסטק בחברה מעניקה תוקף נוסף להיותנו חברה מובילה בשוק המעגלים המודפסים גמישים-קשיחים, ותומכת בתוכניות הצמיחה שלנו לטווח הארוך, תוך מינוף פוטנציאל הצמיחה של החברה אל עבר אפשרויות נוספות בשווקים המגוונים אותם אנו משרתים".

אלטק בעלת שווי שוק של 21 מיליון דולר, הינה חברה ישראלית העוסקת בייצור מעגלים אלקטרוניים מודפסים (PCB), ליבת רוב המכשירים האלקטרוניים. החברה מתמחה בייצור מעגלים אלקטרוניים גמישים קשיחים, או מסובכים אחרים.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות