אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
גנן גידל דגן בסמארטפון: אוסף אפליקציות גינון צילום: יובל חן

גנן גידל דגן בסמארטפון: אוסף אפליקציות גינון

גידול צמחים ועיצוב גן הוא עסק יותר מורכב משנהוג לחשוב. למזלנו, נחלצות לעזרתנו אפליקציות שיעזרו לנו לזהות צמחים, עשבים שוטים ולתכנן גן אנגלי או יפני לתפארת

30.11.2013, 12:59 | רפאל קאהאן
גננות היא עיסוק שדורש הרבה סבלנות וכמו בישול, בדרך כלל הגננים המוצלחים הם אלה שיש להם “יד” טובה. לצערי, היד שלי לא משהו, מה שגרם לי להצליח להרוג שיחי נענע רבים ואפילו קקטוס. אם אתם כמוני לא יודעים איך להתמודד עם צמחים, או שאתם גננים מדופלמים עם דשא קצוץ בדיוק מילימטרי - מצאנו לכם מספר אפליקציות שיכולות לסייע לכם בעניין.

קראו עוד בכלכליסט

מגדיר העשבים השלם של אגן: להילחם בעשבים הרעים

 

מגדיר העשבים של אגן מגדיר העשבים של אגן מגדיר העשבים של אגן

מכתשים אגן היא חברת כימיקלים העוסקת בין השאר בייצור דשנים. היא יצאה במיזם "מגדיר עשבים" ידידותי ומקצועי לטובת החקלאים וכלל הציבור. המגדיר מסייע בזיהוי עשבי בר משלב הנבט ועד שלב הצמח הבוגר. האפליקציה שימושית מאוד לחקלאים, גננים ולבעלי הגינות ומכילה כ-240 סוגים שונים של צמחים. היא תוכל לסייע לכם להתמודד עם אותם עשבים "רעים" שמאיימים על הגידולים.

זמינות (חינם): אנדרואיד

Landscaper's Companion: מדריך הצמחיה האולטימטיבי

 

Landscaper Landscaper's Companion Landscaper

עם 26,000 צמחים ו-21,000 תמונות, מדובר לכל הדעות באחד ממדריכי הצמחים המקיפים שניתן למצוא כיום. האפליקציה מספקת מידע על מגוון עצום של צמחים: עצים, פרחים, שיחים ועשבים. המידע כולל בתי גידול, דרישות גידול, השקייה, קצב גידול, זמני פריחה ובנוסף היא יודעת לבצע פילוח מדוייק של צמחים עונתיים ורב-שנתיים. המדריך באנגלית ומתייחס בעיקר לצמחיה אמריקאית והוא מקצועי ומומלץ.

זמינות (19.90 שקל): אייפון

מגדיר צמחים ישראלי: איך נראית כחלית ההרים?

 

מגדיר צמחים ישראלי מגדיר צמחים ישראלי מגדיר צמחים ישראלי

גם לצמחים הישראלים יש אפליקציה, מגדיר זה מכיל מידע על כ-2,500 סוגי צמחים הגדלים בארצנו הקטנה. הוא יאפשר לכם לדעת הכל על כל סוג של צמח, בנוסף האפליקציה מספקת מידע בזמן אמת על פריחת פרחים והיכן נראו לאחרונה על ידי איכון GPS. כמובן שהאפליקציה מאפשרת לקשר את המידע לדף הפייסבוק שלכם בשביל החברים. 

 

זמינות (חינם): אייפון, אנדרואיד

 

צמחי מרפא: הומאופתיה אפליקטיבית

 

צמחי מרפא צמחי מרפא צמחי מרפא

 

אם אתם מאלו ששמים כורכום על פצע או חתך במקום יוד, האפליקציה הזו בשבילכם. היא מאפשרת לכם להתאים את סוג צמח המרפא לכל מחלה, פציעה או רגישות ממנה אתם סובלים. האפליקציה יכולה לעבוד גם ללא חיבור לאינטרנט ויודעת לאכן את המשתמש בעזרת GPS. היא מאפשרת לכם למצוא את הצמח הנדרש על פי אזורים בגוף וסוגי מחלות.

 

זמינות (חינם): אנדרואיד

 

Garden Design Ideas: איך לתכנן גן אנגלי?

 

Gardening Design Ideas Gardening Design Ideas Gardening Design Ideas

 

אם אתם מחפשים רעיונות לעיצוב הגן או החצר האחורית שלכם, האפליקציה הזו בשבילכם. היא מכילה שלל עיצובים בכל מיני סגנונות, החל מגן יפני וכלה בגן אנגלי. בנוסף היא מכילה עיצובים לפטיו, למרפסת ואפילו לחצרות. היא מתבססת על צילומים מרהיבים והיא חינמית.

 

זמינות (חינם): אנדרואיד

 

Vegetable Gardening Guide: סלט מהגינה שלי

 

Vegetable Gardening Guide Vegetable Gardening Guide Vegetable Gardening Guide

 

אם אתם אוהבים קיימות ורוצים לגדל בעצמכם את הירקות לסלט האפליקציה הזו בשבילכם. היא מכילה מדריך שלם על אמנות גידול הירקות בגינה. היא כוללת מדריכים פשוטים מבוססי שלבים כך שלא תסתבכו. בתור בונוס היא מכילה גם ספר מתכונים משובח במקרה ונגמרו לכם הרעיונות. האפליקציה אמנם מותאמת לגידולים בארצות דוברות אנגלית, אך פלפל ועגבניה גדלים בכל מקום, אפילו בישראל.

 

זמינות (11.90 שקל לאייפון, 11.42 שקל לאנדרואיד): אייפון, אנדרואיד

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות